Connect with us

Ανάπτυξη

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ

εσχα logo

Σε συναντήσεις για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι, Μίνι Κορίτσια καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Γυναικών και το Κύπελλο ΕΣΧΑ Παίδων «Τάσος Δανήλος», που διεξήχθησαν την Παρασκευή 1/6/2018 και το Σαββατοκύριακο 2-3/6/2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΧΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

(επαναληπτικός ημιτελικός):

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 34-13

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού (2): 24-28

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»:

(Α΄ Φάση-νοκ άουτ παιχνίδι):

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 32-27

ΠΑΙΔΩΝ:

(αγώνας κατάταξης για τις θέσεις 7-8):

Αναγέννηση Βύρωνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 34-33

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερό (1): 25-28

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

(δεύτερος αγώνας ημιτελικής φάσης):

ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων: 23-19

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 27-18

ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 9-26

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 23-22

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Ηλιούπολης: 7-18

ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αθηναϊκός: 16-25

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 10-0 (αα)

ΜΙΝΙ:

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 32-17

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού: 11-25

ΓΑΣ Καματερού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 23-30

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΕ Ζεφυρίου: 0-10 (αα)

ΑΕ Ζεφυρίου-Αθηναϊκός: 23-28

Αθηναϊκός-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 10-0 (αα)

Ηλυσιακός-ΕΣΝ Βριλησσίων:  20-24

Αναγέννηση Βύρωνα-Ηλυσιακός: 28-20

ΕΣΝ Βριλησσίων-Αναγέννηση Βύρωνα: 27-19

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣΕ Δούκα: 26-13

ΑΣΕ Δούκα-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 22-28

Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 23-31

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 3-23

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 19-20

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 31-14

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»:

(Α’ Φάση νοκ αουτ παιχνίδι):

Ηλυσιακός-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 19-26

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Αθηναϊκός-Έσπερος Καλλιθέας: 10-0 (αα)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

ΑΕΚ-ΕΣΝ Βριλησσίων: 19-6

Αθηναϊκός-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 10-0 (αα)

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΑΣΕ Δούκα: 32-36

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Ηλυσιακός: 32-12

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

(πρώτος αγώνας ημιτελικής φάσης):

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 21-33

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 14-23

ΜΙΝΙ:

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΣΕ Δούκα: 13-20

ΑΣΕ Δούκα-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 15-27

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 37-10

Θρακομακεδόνες-Αθηναϊκός (2): 43-7

ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 10-13

ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Θρακομακεδόνες: 8-39

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 20-21

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 17-19

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 20-18

More in Ανάπτυξη