Connect with us

Ανάπτυξη

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ

εσχα logo

Σε συναντήσεις για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α΄, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι, Μίνι Κορίτσια καθώς και για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου ΕΣΧΑ Παίδων «Τάσος Δανήλος», που πραγματοποιήθηκαν την Πέμπτη 7/6/2018, το Σαββατοκύριακο 9-10/6/2018 και την Δευτέρα 11/6/2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΠΕΜΠΤΗ 7/6/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΓΑΣ Καματερό (2)-Αναγέννηση Βύρωνα: 34-26

ΣΑΒΒΑΤΟ  9/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»

(προημιτελική φάση):

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 23-29

Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΣΕ Δούκα: 21-41

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 40-32

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΓΑΣ Καματερού (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 31-30

ΑΣΟΧ Φοίβος-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 22-26

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΟΦ Νέας Ιωνίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (επαναληπτικός ημιτελικός): 29-13

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

ΑΕ Ζεφυρίου-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 18-16

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού: 20-13

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 26-17

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Πανελλήνιος ΓΣ: 16-17

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Αθηναϊκός-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 23-20

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 10-0 (αα)

ΜΙΝΙ:

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΓΑΣ Καματερού: 12-16

ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων: 22-16

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 24-29

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ηλυσιακός: 32-20

Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 19-32

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 16-30

Πανελλήνιος ΓΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 22-9

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 4-19

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Πανελλήνιος ΓΣ: 19-16

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 19-7

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 7-15

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 10-19

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»:

(Προημιτελική φάση):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 40-48

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου (χιαστί α’ παιχνίδι για θέσεις 5-8): 15-21

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΑΣΕ Δούκα-ΑΕΚ: 21-24

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 16-21

Αστέρας Μελισσίων-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 19-18

Ηλυσιακός-Αθηναϊκός: 10-27

ΜΙΝΙ:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΕ Ζεφυρίου: 30-28

ΑΕ Ζεφυρίου-ΑΣΕ Δούκα: 39-30

ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ: 27-39

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Θρακομακεδόνες: 10-0 (αα)

ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Αθηναϊκός (2): 16-15

Αθηναϊκός (2)-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 14-26

ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αθηναϊκός: 18-13

Αθηναϊκός-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 9-10

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 10-19

Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΑΣ Καματερού: 0-10 (αα)

ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 23-11

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αναγέννηση Βύρωνα: 10-0 (αα)

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 39-23

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 16-27

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 26-25

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ηλυσιακός: 22-17

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 16-13

Ηλυσιακός-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 18-22

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/6/2018:

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΑΣ Ηλιούπολης: 11-8 (β΄ χιαστί αγώνας για τις θέσεις 5-8)

More in Ανάπτυξη