Connect with us

Εθνικές Ομάδες

Κλήσεις Εθνικών Ομάδων

Προπονήσεις Νέων, Εφήβων και Παίδων στη Θεσσαλονίκη

Εθνική Νέων (Κ21) Βορείου Κλιμακίου
Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2017, ώρα: 13:00
«Σπίτι του Χάντμπολ», Μίκρα Θεσσαλονίκης
Η προπόνηση θα γίνει υπό την επίβλεψη του Ομοσπονδιακού τεχνικού Θόδωρου Τογανίδη.

Κλήθηκαν οι αθλητές: Αλατσατιάνος, Ανθομελίδης, Πετρίδης, Τοκατζόγλου, Κουκμίσης (ΑΕΣΧ Πυλαίας), Καλόμοιρος, Πατραμάνης, Δέλλιας, Κολοβός (ΠΑΟΚ), Στίγγας, Βαρδάκας, Μυλόπουλος, Μπόλας (ΧΑΝΘ), Τριανταφυλλίδης, Φιλόσογλου (Φίλιππος Βέροιας), Δεληζάνος, Μανωλούδης (Φοίβος Συκεών), Μουλάκης (Αρίων Πτολεμαϊδας), Μαυροδουλάκης (Ζαφειράκης Νάουσας), Τσέλιος (Πρωτέας Άρτας), Μπέτζιος, Κουρτίδης (Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986).

 

Εθνική Εφήβων Βορείου Κλιμακίου

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017, ώρα: 13:00

«Σπίτι του Χάντμπολ», Μίκρα Θεσσαλονίκης
Η προπόνηση θα γίνει υπό την επίβλεψη των Ομοσπονδιακών προπονητών Γιάννη Αρβανίτη, Στέλιου Αλεπουδέα και Δημήτρη Μασλαρινού.

Κλήθηκαν οι αθλητές: Τσιγαρίδας, Δεληχρήστος, Τζάτσκα (Ζαφειράκης Νάουσας), Τζίμπουλας, Μπαλτατζής, Κουκουτσίδης (Φίλιππος Βέροιας), Μήγγας, Αθανασιάδης, Μπόσκος, Μαρκατάτος, Συγγιρίδης, Καρακεχαγιάς, Γιαγκούλας (Φοίβος Συκεών), Τσαχουρίδης (ΑΕΣΧ Πυλαίας), Αγαθόνικος, Παπαβασίλης (ΧΑΝΘ), Τσάκαλος, Γεωργαλής (Πρωτέας Άρτας), Γιαννακόπουλος (Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986), Πασσαλίδης (Αρίων).

 

Εθνική Παίδων Βορείου Κλιμακίου

«Σπίτι του Χάντμπολ», Μίκρα Θεσσαλονίκης

Οι προπονήσεις θα γίνουν υπό την επίβλεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή Νίκου Γεωργιάδη

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017, ώρα 11:00

Παπαβλασόπουλος, Πιαστόπουλος, Αλεξανδρίδης, Φαχουρίδης (ΑΕΣΧ Πυλαίας), Φιδάνας, Παπάζογλου (ΑΟ Προσοτσάνης), Πέσσος (Απόλλων Σταυρούπολης), Αναστασίου, Σκούφας (Αρχέλαος Κατερίνης), Δεμερτζίδης (Δράμα 1986), Μπαμπατζανίδης, Ε. Τεληκώστογλου, Μ. Τεληκώστογλου (ΠΑΟΚ), Στανκίδης, Παπαγιάννης, Σαράφης (Φίλιππος Βέροιας), Μαρίνης, Μπεκίρι (ΧΑΝΘ).

 

Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2017, ώρα 16:00

Ξενίδης, Λιανδής, Γάτσης (Αερωπός Έδεσσας), Παπαβλασόπουλος, Αλεξανδρίδης, Φαχουρίδης (ΑΕΣΧ Πυλαίας), Τζελέπης, Εξάρχου (ΑΟ Ιωαννίνων), Καρυπίδης (ΑΟ Κοζάνης), Παπάζογλου, Μπουλούκης (ΑΟ Προσοτσάνη), Αναστασίου, Σκούφας (Αρχέλαος Κατερίνης), Σινά (Δράμα 1986), Μπαμπατζανίδης, Γιορανίδης, Τεληκώστογλου, Μ. Τεληκώστογλου, Κυριακίδης (ΠΑΟΚ), Πετρομελίδης, Παπαγιάννης, Σαράφης, Τζωρτζίνης (Φίλιππος Βέροιας), Βουκσάνοβιτς, Μαρίνης, Οσάγκι (ΧΑΝΘ).

More in Εθνικές Ομάδες