Connect with us

Διαιτησία

Ορισμοί και Διαιτητές (14-15/4/2018)

Handball Premier (22η αγωνιστική-τελευταία), A1 Γυναικών (16η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (21η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (13η-15η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 14 Απριλίου 2018

Handball Premier (22η αγωνιστική)

Μελίνα Μερκούρη 17:00 (ΕΡΤ3), Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΣΕ Δούκα (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)

Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης ΓΣ Δράμα- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Πανελλήνιος (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΑΕΚ (Βήτας- Σκλαβενίτης, Μπεμπέτσος)

Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Φοίβος Συκεών (Καραπάνος- Αβράμης, Νικολίτσας)

Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΧΑΝΘ (Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Λιακόπουλος)

 

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Σίσκου)

Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- ΠΑΟΚ RED-LED (Γράψας- Κυριάκου, Δημόλας)

 

Α2 Ανδρών (21η αγωνιστική)

Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου- Ποσειδών Λουτρακίου (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΑΟ Νηρεύς (Κουτσός- Μπράμου)

Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων (Τσάμος- Φωκίτης)

Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- ΟΦΝ Ιωνίας (Ψύλλος- Παπαματθαίου)

 

Β’ Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- Απόλλων Σταυρούπολης (Νάσκος- Χαρίτσος)

 

Β’ Ανδρών (15η αγωνιστική)

Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Αναγέννηση Βύρωνα (Καρυδάκης- Γιακαλής)

 

Κυριακή 15 Απριλίου 2018

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θεσσαλονίκης- ΟΦΝ Ιωνίας (Στεφανίδης- Μαυρίδης, Παρτεμιάν)

 

Α2 Ανδρών (21η αγωνιστική)

Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Άρης Νίκαιας (Τσάκωνας- Ανταλής)

 

Β’ Ανδρών (15η αγωνιστική)

Μετς 19:00, ΑΟ Πήγασος- Ηλυσιακός (Δαμάσκος- Λεφάκης)

 

*Οι αγώνες ΑΕ Λήμνου- Μακεδών και Πολυνίκης Ναυπλίου- Ιωνικός ΝΜ για την Β’ Ανδρών δεν θα διεξαχθούν λόγω έγγραφων παραιτήσεων των φιλοξενούμενων ομάδων.

 

More in Διαιτησία