Connect with us

Ανάπτυξη

Πρόγραμμα ΕΣΧΑ

εσχα logo

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι, Μίνι Κορίτσια καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Γυναικών και το Κύπελλο ΕΣΧΑ Παίδων «Τάσος Δανήλος» την Παρασκευή 1/6/2018 και το Σαββατοκύριακο 2-3/6/2018 θα πραγματοποιηθούν οι εξής συναντήσεις:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΧΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

(επαναληπτικός ημιτελικός):

Ν. Ιωνίας 21.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Νίκαιας 19.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού (2)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»:

(Α΄Φάση-νοκ άουτ παιχνίδι):

Κορωπίου 20.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΙΔΩΝ:

(αγώνας κατάταξης για τις θέσεις 7-8):

Βύρωνα 17.30: Αναγέννηση Βύρωνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Κορωπίου 17.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερό (1)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

(δεύτερος αγώνας ημιτελικής φάσης):

Καματερού 16.40: ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

Πανελληνίου 13.30: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Νίκαιας 16.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Βριλησσίων 11.10: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Ηλιούπολης

Ν. Ιωνίας 12.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αθηναϊκός

Κορωπίου 16.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου

ΜΙΝΙ:

Κορωπίου 10.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Κορωπίου 11.10: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερού

Κορωπίου 11.50:  ΓΑΣ Καματερού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Βύρωνα 11.45: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΕ Ζεφυρίου

Βύρωνα 12.25: ΑΕ Ζεφυρίου-Αθηναϊκός

Βύρωνα 13.05: Αθηναϊκός-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου

Βύρωνα 15.00: Ηλυσιακός-ΕΣΝ Βριλησσίων

Βύρωνα 15.40: Αναγέννηση Βύρωνα-Ηλυσιακός

Βύρωνα 16.20: ΕΣΝ Βριλησσίων-Αναγέννηση Βύρωνα 

Σαλαμίνας 16.15: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣΕ Δούκα

Σαλαμίνας 16.55: ΑΣΕ Δούκα-Τελαμώνας Σαλαμίνας

Σαλαμίνας 17.35: Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

Βριλησσίων 12.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Βριλησσίων 13.10: ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Βριλησσίων 13.50: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»:

(Α’ Φάση νοκ αουτ παιχνίδι):

Νέας Ιωνίας 16.30: Ηλυσιακός-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Βύρωνα 17.00: Αθηναϊκός-Έσπερος Καλλιθέας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

ΟΑΚΑ 11.00: ΑΕΚ-ΕΣΝ Βριλησσίων

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων

Άνοιξης 13.00: ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΑΣΕ Δούκα

Ιωνικού ΝΦ 17.00: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Ηλυσιακός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

(πρώτος αγώνας ημιτελικής φάσης):

Ζεφυρίου 17.00: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Ζεφυρίου 15.30: ΔΑΣ Ζεφυρίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΜΙΝΙ:

Ζεφυρίου 09.45: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΣΕ Δούκα

Ζεφυρίου 10.25: ΑΣΕ Δούκα-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Ζεφυρίου 11.05: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου

Ιωνικού ΝΦ 14.35: Θρακομακεδόνες-Αθηναϊκός (2)

Ιωνικού ΝΦ 14.55: ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Ιωνικού ΝΦ 15.35: ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Θρακομακεδόνες

Κερατσινίου 18.00: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κερατσινίου 18.40: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Κερατσινίου 19.20: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

More in Ανάπτυξη