Connect with us

Ανάπτυξη

Πρόγραμμα ΕΣΧΑ

εσχα logo

Για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α΄, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι, Μίνι Κορίτσια καθώς και για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου ΕΣΧΑ Παίδων «Τάσος Δανήλος» το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Ιουνίου 2018 θα διεξαχθούν οι εξής συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»

(προημιτελική φάση):

Νέας Ιωνίας 13.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Βύρωνα 18.00: Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΣΕ Δούκα

ΟΑΚΑ 18.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Καματερού 15.30: ΓΑΣ Καματερού (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Ολυμπιακού Χωριού 18.00: ΑΣΟΧ Φοίβος-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Νέας Ιωνίας 17.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (επαναληπτικός ημιτελικός)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

Ζεφυρίου 12.15: ΑΕ Ζεφυρίου-Τελαμώνας Σαλαμίνας

Βριλησσίων 12.45: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού

Κορωπίου 15.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Νίκαιας 16.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Πανελλήνιος ΓΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου

Κορωπίου 17.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΜΙΝΙ:

Ζεφυρίου 13.30: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΓΑΣ Καματερού

Ζεφυρίου 14.10: ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων

Ζεφυρίου 14.50: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Κορωπίου 13.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ηλυσιακός

Κορωπίου 14.10: Ηλυσιακός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Κορωπίου 14.50: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Πανελληνίου 14.00: Πανελλήνιος ΓΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Πανελληνίου 14.40: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Πανελληνίου 15.20: ΔΑΣ Ζεφυρίου-Πανελλήνιος ΓΣ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

Ζεφυρίου 09.45: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

Ζεφυρίου 10.25: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας

Ζεφυρίου 11.05: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/6/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. ΔΑΝΗΛΟΣ»:

(Προημιτελική φάση):

Ιωνικού ΝΦ 16.00: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Κορωπίου 15.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΑΠΚ Δαϊς 13.30: ΑΣΕ Δούκα-ΑΕΚ

Ιωνικού ΝΦ 14.30: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Μελισσίων 17.00: Αστέρας Μελισσίων-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Ιλισσίων 20.15: Ηλυσιακός-Αθηναϊκός

ΜΙΝΙ:

ΑΠΚ Δαϊς 11.00: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΕ Ζεφυρίου

ΑΠΚ Δαϊς 11.40: ΑΕ Ζεφυρίου-ΑΣΕ Δούκα

ΑΠΚ Δαϊς 12.20: ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ

Βύρωνα 11.45: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Θρακομακεδόνες

Βύρωνα 12.25: ΕΣΝ Βριλησσίων (2)-Αθηναϊκός (2)

Βύρωνα 13.05: Αθηναϊκός (2)-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Νέας Ιωνίας 12.15: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αθηναϊκός

Νέας Ιωνίας 12.55: Αθηναϊκός-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Νέας Ιωνίας 13.05: ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Ζεφυρίου 12.30: Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΑΣ Καματερού

Ζεφυρίου 13.10: ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ζεφυρίου 13.50: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αναγέννηση Βύρωνα

Κερατσινίου 17.45: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κερατσινίου 18.25: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Κερατσινίου 19.05: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

Ιλισσίων 18.15: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ηλυσιακός

Ιλισσίων 18.55: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Ιλισσίων 19.35: Ηλυσιακός-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

More in Ανάπτυξη