Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (10-11/2/2018)

Handball Premier (15η αγωνιστική), A1 Γυναικών (11η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (13η-15η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (2η-9η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (6η-9η αγωνιστική)

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018

Handball Premier (15η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Πατιός- Τσιάνας, Μίγκας)
Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης Δράμα 1986- Διομήδης Άργους (Λινάρδος- Θεοδοσίου, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΓΑΣ Καματερού (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Αγγελίδης)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Φίλιππος Βέροιας (Κουτσός- Φωκίτης, Μπεμπέτσος)

 

A1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED- LED- Φίλιππος Βέροιας (Στεφανίδης- Μαυρίδης, Σίσκου)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- Άρης Θεσσαλονίκης (Αναστασίου- Μπουγιάκας, Παρτεμιάν)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΟΦΝ Ιωνίας (Παπαματθαίου- Ψύλλος, Κυριακούλιας)

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρχέλαος Κατερίνης (Γράψας- Κυριάκου)

Συκεών 20:00, Μακεδονικός- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

 

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)

Ιωνικού 17:30, Ιωνικός ΝΦ- Αγριά Βόλου Κένταυρος (Ζήσης- Μπράμου)

ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Ποσειδώνα Λουτρακίου (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Νηρεύς (Ανταλής- Φωτακίδης)

ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Τόλιος- Γιαβρούτας)

 

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)

Νίκος Γραμματικός 18:00, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Αναγέννηση Βύρωνα (Λεφάκης- Σπηλιωτάκος)

ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- ΑΟ Πήγασος Κυψέλης (Αβράμης- Ελευθερίου)

Βύρωνα 20:00, Αθηναϊκός- ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου (Κινατζίδης- Καρυδάκης)

 

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης- Δημοκρίτειο (Βαγγελτζίκης- Παπαδόπουλος)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:00, ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων- Εθνικός Κοζάνης (Νικολαϊδης- Πήτας)

 

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αρίων Πτολεμαΐδας (Νάσκος- Χαρίτσος)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Κύκλωπες Αλεξ/πολης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

 

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 17:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων (Ψύλλος- Φωκίτης)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Μυτιλήνης 14:30, Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου (Καπέλη- Τζουραμάνης)

Μυτιλήνης 18:30, Γέρας Παπάδου- ΑΟ Μυτιλήνης (Καπέλη- Σαλταμάρα)

 

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)

Αγρινίου 14:00, Προοδευτική- Πανιώνιος (Αβράμης- Πανιώνιος)

Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- Ιωνικός Λαμίας (Ανταλής- Γιακαλής)

 

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες- ΑΟ Προσοτσάνης (Ηλιάδης- Αποστολίδης)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣ Βέροια 2017 (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Κέρκυρας 15:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Γράψας- Κυριάκου)

ΔΓ Νίκαιας 20:00, Άρης Νίκαιας- Αναγέννηση Βύρωνα (Μπράμου- Λεφάκης)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Ορφέας Κατερίνης (Χατσίκας- Κοτζαφίλιου)

 

*Οι αγώνες ΧΑΝΘ- Φοίβος Συκεών (Handball Premier) και Πρωτέας Άρτας- Ζαφειράκης Νάουσας (Α2 Ανδρών) αναβλήθηκαν μετά από απόφαση της ΔΕΠ/ΟΧΕ και σχετικά αιτήματα των σωματείων Φοίβου και Ζαφειράκη, λόγω της συμμετοχής αθλητών τους στους Μεσογειακούς Αγώνες με την Εθνική Εφήβων.

 

 

More in Διαιτησία