Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (10-12/11/2017)

Handball Premier (6η αγωνιστική), A1 Γυναικών (4η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (5η-6η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Παρασκευή 10 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (6η αγωνιστική)

Νέα Κίος 17:15 (ΕΡΤ2) Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Κυριακούλιας- Νικολίτσας)

 

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (6η αγωνιστική)

Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986- Αερωπός Έδεσσας (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)

ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΠΑΟΚ (Πατιός- Τσιάνας, Ζέρβας)

Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΧΑΝΘ (Τσάκωνας- Χασκής, Μίγκας)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Πανελλήνιος (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Μεϊμαρίδης)

 

A1 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΓΑΣ Καματερού (Λινάρδος- Καζαντζίδης, Λιακόπουλος)

Φιλίππειο 16:00, Φίλιππος Βέροιας- ΟΦΝ Ιωνίας (Πατιός- Τσιάνας, Σίσκου)

Πανοράματος 17:45, ΗΟΝDA Πανόραμα- Φιλώτας Φλώρινας (Γρηγοριάδης- Τομίδης, Χατζηγεωργίου)

 

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η-αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ζαφειράκης Νάουσας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Μαυρίδης- Πήτας)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)

Συκεών 20:00, Μακεδονικός- Αρίων Πτολεμαΐδας (Νάσκος- Χαρίτσος)

 

 

Α2 Ανδρών-Νότος (6η-αγωνιστική)

ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Ανταλής- Ζήσης)

Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ακαδημία Πάτρας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Δαϊς 19:30, ΑΟ Νηρεύς- Έσπερος Καλλιθέας (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ιωνικός ΝΦ (Παπαματθαίου- Τόλιος)

Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΟΦΝ Ιωνίας (Καραπάνος- Χρόνης)

 

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:30, ΟΦΧ Ιωαννίνων- Φαίακας Κέρκυρας (Μαυρίδης- Πήτας)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Εθνικός Κοζάνης (Γράψας- Σαουλίδης)

 

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (6η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕΚ- ΑΣΕ Δούκα (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)

 

A1 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Μιχαηλίδης- Γράψας, Δημόλας)

 

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η-αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αρχέλαος Κατερίνης (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

 

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

ΔΓ Νίκαιας 14:00, Άρης Νίκαιας- ΑΟ Μυτιλήνης (Μπράμου- Λεφάκης)

ΔΚΓ Αιγίου 14:15, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός (Χρόνης- Χρυσικόπουλος)

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Μαυρίδης- Νικολαϊδης)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΣ Βέροια 2017 (Παπαδόπουλος- Βαγγελτζίκης)

 

 

More in Διαιτησία