Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (15-19/11/2017)

Handball Premier (7η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (4η, 7η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ RED-LED- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

 

Παρασκευή 17 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Έδεσσας 17:15 (ΕΡΤ2), Αερωπός Έδεσσας- Φίλιππος Βέροιας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

 

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (7η αγωνιστική)

ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Διομήδης Άργους (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)

Δαϊς 19:00, ΑΣΕ Δούκα- ΓΑΣ Καματερού (Βήτας- Σκλαβενίτης, Μπεμπέτσος)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, ΠΑΟΚ- Φοίβος Συκεών (Λινάρδος- Καζαντζίδης, Θεοδοσάκης)

 

 

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Καματερού 17:00, ΓΑΣ Καματερού- Άρης Θ. (Φωκίτης- Ανταλής, Κορρές)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- Φίλιππος Βέροιας (Τέμης- Γιάννου, Αγγελίδης)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- HONDA Πανόραμα (Μαυρίδης- Στεφανίδης, Λιακόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)

Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Ποσειδών Λουτρακίου (Τόλιος- Παπαματθαίου)

Ιωνικού 21:00, Ιωνικός ΝΦ- ΑΟ Νηρεύς (Ανταλής- Κουτσός)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Φαίακας Κέρκυρας (Αναστασίου- Μπουγιάκας)

Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- ΟΦΧ Ιωαννίνων (Γράψας- Κυριακού)

 

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Πόντιοι Κιλκίς (Χαρίτσος- Μπαιράμπας)

Μετς 20:15, Πήγασος Κυψέλης- Τελαμώνας (Ζήσης- Γιαβρούτας)

 

Ευρώπη (Τσάλεντζ Καπ Ανδρών- 3ος γύρος)

ΟΑΚΑ 18:00, London GD- ΑΕΚ

 

 

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Μελίνα Μερκούρη 16:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 (Κουτσός- Φωκίτης, Κορρές)

 

Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Φαίακας Κέρκυρας (Πατιός- Τσιάνας)

 

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 17:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- ΕΣΝ Βριλησσίων (Καραπάνος- Χρόνης)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:00, ΑΣ Βέροια 2017- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Λινάρδος- Νικολαϊδης)

ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Άρης Νίκαιας (Γιακαλής- Σπυλιωτάκος)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Ορφέας Κατερίνης- Απόλλων Σταυρούπολης (Πατιός- Πήτας)

 

 

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 13:00, Πανιώνιος- ΑΟ Πολιτεία (Καρυδάκης- Δαμάσκος)

Αγρινίου 15:00, Προοδευτική- Αθηναϊκός (Μαυρίδης- Στεφανίδης)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟ Ιωαννίνων (Μαυρίδης- Στεφανίδης)

Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Κοζάνης (Γιάννου- Τέμης)

ΔΑΚ Λαμίας 19:00, Ιωνικός ΝΜ- Αναγέννηση Βύρωνα (Δέλλιας- Παλαμιώτης)

 

Ευρώπη (Τσάλεντζ Καπ Ανδρών- 3ος γύρος)

ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- London GD

Ευρώπη (Τσάλεντζ Καπ Γυναικών- 3ος γύρος)

Τούζλα, 20:30 Γέντιτσβο Τούζλα- ΠΑΟΚ

More in Διαιτησία