Connect with us

Handball Premier

Πρόγραμμα και Διαιτητές (15-20/12/2017)

Handball Premier (11η αγωνιστική), Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος), Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (2ος γύρος)

Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Δαϊς 17:15 (ΕΡΤ2), ΑΣΕ Δούκα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Τσάκωνας- Κουτσός, Μίγκας)

 

Κύπελλο Γυναικών (2ος γύρος)

Νέας Ιωνίας 19:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Άρης Θ. (Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)

 

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Αερωπός Έδεσσας (Τσάμος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

ΧΑΝΘ 19:30, ΧΑΝΘ- Φίλιππος Βέροιας (Μπέτμαν- Τόλιος, Παρτεμιάν)

 

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED-LED –HONDA Πανόραμα (Αναστασίου- Μπουγιάκας, Δημόλας)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Φίλιππος Βέροιας (Γρηγοριάδης- Τομίδης, Λιακόπουλος)

Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Φιλώτας Φλώρινας (Παπαματθαίου- Μπράμου, Κορρές)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Άρης Θ. (Κουτσός- Ανταλής, Κυριακούλιας)

 

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Συκεών 16:00, Φοίβος Συκεών- Διομήδης Άργους (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)

ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕΚ- ΓΑΣ Καματερού (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Κορρές)

 

Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2017

Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Φίλιππος Βέροιας (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Διομήδης Άργους (Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Ζέρβας)

 

Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017

Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Πρωτέας Άρτας- ΑΕΚ (Καραπάνος- Αβράμης, Νικολάου)

Κέρκυρας 17:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φοίβος Συκεών (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

ΔΓ Βριλησσίων 18:30, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα (Βήτας- Σκλαβενίτης, Μίγκας)

Σπίτι του Χάντμπολ 19:30, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΧΑΝΘ (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

Δαϊς 21:30, ΑΟ Νηρεύς- ΓΑΣ Καματερού (Τσάκωνας- Τόλιος, Αντωνόπουλος)

 

 

More in Handball Premier