Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (21-25/4/2018)

Handball Premier, Α1 Γυναικών, Α2 Ανδρών, Β’ Ανδρών

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 21 Απριλίου 2018

Handball Premier- Πλέι οφ (1η αγωνιστική)

Δαϊς 15:00 (ΕΡΤ3) ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους (Βήτας- Τόλιος, Κυριακούλιας)

Handball Premier- Πλέι άουτ (1η αγωνιστική)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΓΑΣ Καματερού (Τζαφερόπουλος- Συρεπίσιος, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (17η αγωνιστική)

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- Φίλιππος Βέροιας (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- HONDA Πανόραμα (Τσάμος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών- Βορράς (πλέι οφ- 1η αγωνιστική)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΓΑΣ Κιλκίς (Πατιός- Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)

Α2 Ανδρών- Νότος (22η αγωνιστική)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών Θ.- Άρης Θ. (Γράψας- Κοτζαφίλιου)

Κυριακή 22 Απριλίου 2018

Α2 Ανδρών- Νότος (22η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 17:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Ιωνικός ΝΦ (Κουτσός- Ανταλής)

Δαϊς 17:30, ΑΟ Νηρεύς- ΕΣΝ Βριλησσίων (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Νίκαιας 17:30, Άρης Νίκαιας- Αγριά Βόλου Κένταυρος (Παπαματθαίου- Μπράμου)

Α2 Ανδρών- Βορράς (πλέι οφ-1η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Παρτεμιάν)

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Απόλλων Καλαμαριάς (Χαρίτσος- Τορνικίδης)

Τετάρτη 25 Απριλίου 2018

Handball Premier- Πλέι οφ (2η αγωνιστική)

Νέα Κίος 17:30 (ΕΡΤ3), Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα

Α2 Ανδρών- Βορράς (πλέι οφ- 2η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς, ΓΑΣ Κιλκίς- Φαίακας Κέρκυρας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

*H Αναγέννηση Άρτας παραιτήθηκε εγγράφως από τον αγώνα κόντρα στον ΓΑΣ Καματερού (Α1 Γυναικών)

*Η Ακαδημία Πάτρας παραιτήθηκε εγγράφως από τον αγώνα κόντρα στον Λεωνίδα Αγίων Αναργύρων (Α2 Ανδρών)

 

 

 

 

More in Διαιτησία