Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (23-24/2/2019)

Handball Premier (18η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (13η-16η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (9η-11η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (18η αγωνιστική)

Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ Βεργίνα TV- Φοίβος Συκεών
(Νάσκος- Χαρίτσος, Θεοδοσάκης)

ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- ΑΣΕ Δούκα
(Συρεπίσιος- Κουτσός, Κορρές)

Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Σκλαβενίτης- Τόλιος, Νικολίτσας)

Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Αερωπός Έδεσσας
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)

ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Bianco Monte Δράμα 1986
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)

Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- ΠΑΟΚ Mateco
(Παπαματθαίου- Ψύλλος, Κυριακούλιας)

Φιλίππειο 16:00, Βέροια 2017- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας
(Γρηγοριάδης- Τομίδης, Σίσκου)

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Φίλιππος Βέροιας
(Γράψας- Κυριακού, Δημόλας)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος- Φαίακας Κέρκυρας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου)

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Απόλλων
(Τέμης- Γιάννου)

Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική)

Σαλαμίνας 17:00, Τελαμών- Ιωνικός ΝΦ
(Τσάμος- Γιακαλής)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών- ΓΑΣ Καματερού
(Καραπάνος- Αβράμης)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΟ Νηρεύς
(Βήτας- Ζήσης)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΟΦΝ Ιωνίας
(Παπαματθαίου- Ψύλλος)

Πανελληνίου 20:00, Πανελλήνιος- ΓΣ Παπασιδέρης
(Ανταλής- Μπράμου)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 17:00, Ιδομενέας Γαλατά- Ωρίωνας Χανίων
(Μπογάκη- Πρεβενά)

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)

Σερρών 14:30, Πανσερραϊκός- Αλέξανδρος
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΑΟ Προσοτσάνης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Βύρωνα 18:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Ακαδημία Πάτρας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Ελπίδες Αμυνταίου
(Πήτας- Αγγελίδης)

Δράμας 18:00, ΓΕ Δράμας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΑΣ Ιωνικός 2010
(Καρυδάκης- Γερουλάνος)

Σταυρούπολης 19:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Μακεδών Θεσσαλονίκης
(Μπαλάκος- Βελάνη)

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (18η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤ3)
(Πατιός- Τσιάνας, Μίγκας- Κυριακούλιας)

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ζαφειράκης Νάουσας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Παρτεμιάν)

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)

Σαλαμίνας 15:00, Πανιώνιος- Αγριά Βόλου
(Καρυδάκης- Γερουλάνος)

ΔΑΚ Λαμίας 16:00, Ιωνικός ΝΜ- Ηλυσιακός
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας
(Αγγελίδης- Λάσκαρης)

ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης- Αθηναϊκός
(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

More in Διαιτησία