Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (25-29/11/2017)

Handball Premier (7η-8η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (6η-8η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η-3η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (8η αγωνιστική)

Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986- ΧΑΝΘ (Πατιός- Τσιάνας, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Φοίβος Συκεών (Λινάρδος- Αναστασίου, Αγγελίδης)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλός Ξυνή (Τζαφερόπουλος- Χασκής, Μεϊμαρίδης)
Νέα Κίος 19:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Νικολίτσας)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Πανελλήνιος (Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)

 

Α2 Ανδρών- Βορράς (6η αγωνιστική)

Συκεών 16:00, Μακεδονικός- Φαίακας Κέρκυρας (Καζαντζίδης- Μαυρίδης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Δελόγλου- Θεοδοσίου)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Πρωτέας Άρτας (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Ζαφειράκης (Νάσκος- Χαρίτσος)

 

Α2 Ανδρών- Νότος (8η αγωνιστική)

Βριλησσίων 18:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Αγριά Βόλου (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Έσπερος Καλλιθέας (Παπαματθαίου- Κουτσός)

Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων- ΟΦΝ Ιωνίας (Σκλαβενίτης- Βήτας)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Ιωνικός ΝΦ (Καραπάνος- Αβράμης)

Δαϊς 19:30, ΑΟ Νηρεύς- Ακαδημία Πάτρας (Τόλιος- Ανταλής)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 15:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΑΕ Λήμνου (Δελόγλου- Θεοδοσίου)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:30, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟ Κοζάνης (Τέμης- Γιάννου)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟΑ Καστοριάς (Τέμης- Γιάννου)

Βύρωνα 18:00, Αναγέννηση Βύρωνα- ΑΟ Ηλυσιακός (Λεφάκης- Μπράμου)

Κορωπίου 19:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Πανιώνιος (Ζήσης- Γιακαλής)

Σερρών 20:00, Πανσερραϊκός- ΟΛΑ Δράμας (Στεφανίδης- Μπαϊραμπάς)

 

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Δράμας 15:00, ΟΛΑ Δράμας- ΓΣ Δράμα 1986 (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Προσοτσάνης 17:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ακρίτες Νευροκοπίου (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Εθνικός Κοζάνης (Γράψας- Κυριακού)

ΔΑΚ Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Παπαδόπουλος- Σαουλίδης)

 

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017

 

Α2 Ανδρών- Βορράς (6η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες- ΓΑΣ Κιλκίς (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

Πολιτείας 13:45, ΑΟ Πολιτείας- Προοδευτική Αγρινίου (Λεφάκης- Καρυδάκης)

Σαλαμίνας 15:30, Τελαμών- Πολυνίκης (Γιακαλής- Σπηλιωτάκος)

ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΟ Πήγασος (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Μακεδών (Παπαδόπουλος- Χατσίκας)

 

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

Κομοτηνής 18:00, Δημοκρίτειο- Κύκλωπες (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00, ΟΦΧ Ιωαννίνων- ΑΣ Βέροια 2017 (Γράψας- Κυριακού)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ορφέας Κατερίνης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Ηλιούπολης 19:30, ΑΣ Ηλιούπολης- Αναγέννηση Βύρωνα (Λεφάκης- Μπράμου)

 

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2017

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Πανελληνίου 21:00, Πανελλήνιος- ΑΕΚ (Βήτας- Σκλαβενίτης, Κυριακούλιας)

 

 

 

 

 

More in Διαιτησία