Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (6-8/4/2019)

A1 Γυναικών (16η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (3η αγωνιστική πλέι οφ), Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρών, Μπαράζ Παίδων, Μπαράζ Κορασίδων

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 6 Απριλίου 2019

Handball Premier (2η αγωνιστική)

Νέας Κίου 18:00, Διομήδης Άργους- Φοίβος Συκεών (Συερεπίσιος- Ανταλής, Νικολίτσας)

 

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)

Πανοράματος 16:30, HONDA Πανόραμα- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Θεοδοσίου- Βαγγελτζίκης, Παρτεμιάν)

Γιαννιτσών 18:00, Μ. Αλέξανδρος- ΓΑΣ Καματερού

(Μαυρίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Βέροια 2017

(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)

Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας

(Τέμης- Γιάννου, Δημόλας)

 

Α2 Ανδρών (3η αγωνιστική πλέι οφ)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Πρωτέας Άρτας

(Τζαφερόπουλος- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

 

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)

Κλαδισού 17:00, Ωριώνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά

(Πρεβενά- Σαμάτα)

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΕΑΧ Χανιά

(Λεφάκης- Καρυδάκης)

 

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)

Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων

(Πήτας- Λάσκαρης)

 

Κυριακή 7 Απριλίου 2019

 

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- ΠΑΟΚ Mateco

(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

 

A2 Ανδρών (3η αγωνιστική πλέιο οφ)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ζαφειράκης Νάουσας

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

Μυτιλήνης 20:00, ΑΟ Μυτιλήνης- Αίαντας Μυτιλήνης

(Καπέλη- Κατσιάμπας)

 

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας

(Πήτας- Λάσκαρης)

 

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 16:00, Ιωνικός ΝΜ- Ολυμπιακός Κ.

(Σκλαβενίτης- Βήτας)

 

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Ελπίδες Αμυνταίου

(Τέμης- Γιάννου)

 

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)

Βύρωνα 17:00, ΑΕΚ Βύρωνα- ΑΣ Ηλιούπολης

(Χρηστίδη- Μπράμου)

 

Δευτέρα 8 Απριλίου 2019

Μπαράζ Παίδων

ΔΑΚ Αξιούπολης 19:00, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Προσοτσάνης

(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

 

Μπαράζ Κορασίδων

ΔΑΚ Αξιούπολης 21:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Πανόραμα

(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

More in Διαιτησία