Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (9-14/3/2019)

Handball Premier (20η αγωνιστική), A1 Γυναικών (13η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική), Μπαράζ Εφήβων, Β’ Ανδρών

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 9 Μαρτίου 2019
Handball Premier (20η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αερωπός Έδεσσας MANDYNAMIC
(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤ3)
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης- Αγγελίδης)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- BIANCO MONTE Δράμα 1986
(Μιχαηλίδης- Θεοδοσίου, Σίσκου)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- ΑΕΚ
(Νάσκος- Χαρίτσος, Θεοδοσάκης)

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:30, Βέροια 2017- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Μαυρίδης- Αναστασίου, Σίσκου)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Φίλιππος Βέροιας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Κορρές)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- HONDA Πανόραμα
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Δημόλας)

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)

Σαλαμίνας 18:00, Τελαμών Σαλαμίνας- ΟΦΝΙ

(Τόλιος- Γιακαλής)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ποσειδών Λουτρακίου

(Σκλαβενίτης- Κουτσός)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Νηρεύς

(Ζήσης- Καρυδάκης)

Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΓΣ Παπασιδέρης

(Ανταλής- Λεφάκης)

ΚΓ Πανελληνίου 20:30, Πανελλήνιος- ΓΑΣ Καματερού

(Βήτας- Ψύλλος)

 

Κυριακή 10 Μαρτίου 2019
Handball Premier (20η αγωνιστική)
Νίκαιας 16:00, Άρης Νίκαιας- Φοίβος Συκεών
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Αντωνόπουλος)

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)
Νεάπολης 14:00, ΠΑΟΚ MATECO- ΟΦΝ Ιωνίας
(Τζαφερόπουλος- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

 

Μπαράζ Εφήβων

Σερρών 17:00 ΧΑΝΘ- ΓΣ Δράμα

(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

 

Τετάρτη 13 Μαρτίου 2019
Handball Premier (20η αγωνιστική)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα
(Τσάκωνας-Φωκίτης, Νικολίτσας)

 

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας
(Γρηγοριάδης- Τομίδης, Σαμαράς)

 

Πέμπτη 14 Μαρτίου 2019

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

Μυτιλήνης 17:30, ΑΟ Πολιχνίτου- Αίαντας Μυτιλήνης

(Καπέλη- Τζουραμάνης)

More in Διαιτησία