Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (12-16/1/2019)

Handball Premier (12η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019

 

Handball Premier (12η αγωνιστική)

Κραχτίδης 18:00, BIANCO MONTE Δράμα 1986- ΑΣΕ Δούκα

(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

Ρέντη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Τσάκωνας- Σκλαβενίτης, Μίγκας)

ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Άρης Νίκαιας

(Φωκίτης- Ζήσης, Κορρές)

ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Φίλιππος Βέροιας

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

 

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:00, ΟΦΝΙ- Φίλιππος Βέροιας

(Ανταλής- Τσάμος, Αντωνόπουλος)

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Δημόλας)

Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- ΓΑΣ Καματερού

(Τέμης- Γιάννου, Σίσκου)

Πανοράματος 18:30, HONDA Πανόραμα- ΠΑΟΚ MATECO

(Φωτακίδης- Κινατζίδης, Σαμαράς)

 

Α2 ανδρών (10η αγωνιστική)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας-Βριλήσσια

(Κουτσός- Λεφάκης)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδώνας Λουτρακίου – Πανελλήνιος ΓΣ

(Βήτας- Γιαβρούτας)
Καματερού 20:00  ΓΑΣ Καματερού – Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων

(Συρεπίσιος- Γιακαλής)
Κορωπίου 20:00 Παπασιδέρης Κορωπίου – ΟΦ Νέας Ιωνίας

(Μερτινιάν- Ψύλλος)

Β΄Ανδρών (5η αγωνιστική)
Χανίων 14:00, ΓΣ Χανίων- Ωρίωνας Χανίων

(Σαματά- Μπαγάκη)

Α2 γυναικών (6η αγωνιστική)
Κέρκυρας 17:00 Φαίακας – Ελπίδες Αμυνταίου

(Μπουγιάκας- Δημητριάδης)
Κοζάνης 18:00 Εθνικός Κοζάνης Ορφέας Κατερίνης

(Μαυρίδης- Καζαντζίδης)
Αμυνταίου 18:00 Φιλώτας – ΑΟ Προσοτσάνης

(Πήτας- Λάσκαρης)

ΔΓ Βύρωνα 18:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Σεριφάτο Αιγίου

(Γιακαλής- Καρυδάκης)

ΔΓ Νίκαιας 19:30, ΑΟΔΚ Άρης- ΑΣ Ηλιούπολης

(Μπράμου- Σκάλκος)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019

Handball Premier (12η αγωνιστική)

Συκεών 17:00, Φοίβος Συκεών- Αερωπός Έδεσσας (ΕΡΤ3)

(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

 

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας

(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)

Α2 ανδρών (10η αγωνιστική)
Δαίς 19.00 Νηρέας – Ιωνικός

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

 

Τετάρτη 16 Ιανουαρίου 2019

Handball Premier (12η αγωνιστική)

Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ BΕΡΓΙΝΑ TV

(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Νικολίτσας)

 

 

 

 

 

More in Διαιτησία