Connect with us

Handball Premier

Πρόγραμμα και Ορισμοί (15-20/12/2017)- Αλλαγή ώρας στη Μίκρα

Handball Premier (11η αγωνιστική), Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος), Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (2ος γύρος), A2 Ανδρών (9η και 11η αγωνιστική) Α2 Γυναικών (3η και 5η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η, 2, 4η, 5η, αγωνιστική).

 

Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου 2017

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Δαϊς 17:15 (ΕΡΤ2), ΑΣΕ Δούκα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Τσάκωνας- Κουτσός, Μίγκας)

 

Κύπελλο Γυναικών (2ος γύρος)

Νέας Ιωνίας 19:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Άρης Θ. (Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)

 

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 17:30, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Αερωπός Έδεσσας (Τσάμος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

ΧΑΝΘ 19:30, ΧΑΝΘ- Φίλιππος Βέροιας (Μπέτμαν- Τόλιος, Παρτεμιάν)

 

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΠΑΟΚ RED-LED –HONDA Πανόραμα (Αναστασίου- Μπουγιάκας, Δημόλας)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Φίλιππος Βέροιας (Γρηγοριάδης- Τομίδης, Λιακόπουλος)

Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Φιλώτας Φλώρινας (Παπαματθαίου- Μπράμου, Κορρές)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Άρης Θ. (Κουτσός- Ανταλής, Κυριακούλιας)

 

A2 Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Πρωτέας Άρτας- Φαίακας Κέρκυρας (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Μακεδονικός (Λινάρδος- Καζαντζίδης)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Μιχαηλίδης- Στεφανίδης)

 

A2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου- Άρης Νίκαιας (Γράψας- Κυριακού)

Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ποσειδών Λουτρακίου (Συρεπίσιος- Μερτινιάν)

Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Καραπάνος- Αβράμης)

Ιωνικού 19:00, Ιωνικός ΝΦ- ΟΦΝ Ιωνίας (Ψύλλος- Παχής)

Βριλησσίων 20:15, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΟ Νηρεύς (Βήτας- Σκλαβενίτης)

 

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)

ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά (Λεφάκης- Γιακαλής)

 

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» (Τσιάνας- Πήτας)

Σταυρούπολης 17:00, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΕ Λήμνου (Νάσκος- Σαουλίδης)

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Πανιώνιος (Τσάκωνας- Μαυρίδης)

Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας- Ιωνικός Λαμίας (Γιαβρούτας- Καρυδάκης)

Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- ΑΟ Πήγασος (Ζήσης- Σπηλιωτάκος)

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Προσοτσάνης 18:00, ΑΟ Προσοτσάνης- ΓΣ Δράμα 1986 (Σαπανίδης- Αποστολίδης)

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00, ΟΦΧ Ιωαννίνων- Απόλλων Σταυρούπολης (Τσιάνας- Πήτας)

Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Βέροια 2017 (Τέμης- Γιάννου)

Αιγίου 19:30, Σεριφάτο Αιγίου- Άρης Νίκαιας (Χρυσικόπουλος- Ελευθερίου)

 

 

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017

Handball Premier (11η αγωνιστική)

Συκεών 16:00, Φοίβος Συκεών- Διομήδης Άργους (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)

ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕΚ- ΓΑΣ Καματερού (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Κορρές)

 

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- Αρχέλαος (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

 

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 14:00, ΓΣ Χανίων- Ωρίωνας Χανίων (Λεφάκης- Γιακαλής)

 

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κοζάνης 19:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς (Τέμης- Πήτας)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Άρης Θ. (Στεφανίδης- Παπαδόπουλος)

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

Πολιτείας 18:00, ΑΟ Πολιτείας- ΓΣ Παπασιδέρης (Ρέλλιας- Παχής)

ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Αναγέννηση Βύρωνα (Καραπάνος- Ελευθερίου)

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- Ακρίτες Νευροκοπίου (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Γράψας- Βαγγελτζίκης)

Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Αναγέννηση Βύρωνα (Ψύλλος- Γιαβρούτας)

 

 

Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2017

Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Φίλιππος Βέροιας (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Διομήδης Άργους (Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Ζέρβας)

 

Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου 2017

Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Πρωτέας Άρτας- ΑΕΚ (Καραπάνος- Αβράμης, Νικολάου)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φοίβος Συκεών (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

Βριλησσίων 18:30, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα (Βήτας- Σκλαβενίτης, Μίγκας)

Σπίτι του Χάντμπολ 19:30, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΧΑΝΘ (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

Δαϊς 21:30, ΑΟ Νηρεύς- ΓΑΣ Καματερού (Τσάκωνας- Τόλιος, Αντωνόπουλος)

 

 

More in Handball Premier