Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (26-31/1/2018)

Handball Premier (13η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (9η-10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η, 13η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (5η, 6η, 7η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (5η, 7η αγωνιστική)

Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2018

Handball Premier (13η αγωνιστική)
Μελίνα Μερκούρη 17:15 (ΕΡΤ2), Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Πατιός- Τσιάνας, Μίγκας- Κορρές)

 

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018
Handball Premier (13η αγωνιστική)
Κραχτίδης 16:00, Χιλιώτης Δράμα 1986- ΑΕΚ (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Θεοδοσάκης)
ΧΑΝΘ 16:00, ΧΑΝΘ- Πανελλήνιος (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Παρτεμιάν)
Δαϊς 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Φίλιππος Βέροιας (Τσάκωνας- Τόλιος, Κυριακούλιας)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Φοίβος Συκεών (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Ζέρβας)
Νέα Κίος 19:00, Διομήδης Άργους- ΓΑΣ Καματερού (Φωτακίδης- Κινατζίδης, Νικολίτσας)

 

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED- LED –Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Πατιός- Πήτας, Αγγελίδης)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Άρης Θεσσαλονίκης (Μαυρίδης- Αναστασίου, Λιακόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Συκεών 16:00, Μακεδονικός- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Αρχέλαος Κατερίνης (Τέμης- Γιάννου)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Αρίων Πτολεμαΐδας (Χαρίτσος- Θεοδοσίου)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ζαφειράκης Νάουσας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- ΕΣΝ Βριλησσίων (Κουτσός- Φωκίτης)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΑΟ Νηρεύς (Καραπάνος- Ανταλής)

ΔΓ Καλλιθέας 18:15, Έσπερος Καλλιθέας- Ακαδημία Πάτρας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Ψύλλος- Γιαβρούτας)

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

ΕΑΚ Χανίων 21:00 Ωρίωνας Χανίων- ΓΣ Χανίων

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟΑ Καστοριάς (Μπουγιάκας- Κυριάκου)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΑΕ Λήμνου (Παπαδόπουλος- Χατσίκας)

ΔΑΚ Σταυρόπουλης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Πόντιοι Κιλκίς (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

 

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)

Μετς 17:00, Πήγασος Κυψέλης- Ιωνικός Λαμίας (Ψύλλος- Γιαβρούτας)

Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Αναγέννηση Βύρωνα (Ζήσης- Λεφάκης)

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- Άρης Νίκαιας

ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων Σταυρούπολης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 20:00, ΑΨΛ ΟΦΧ Ιωαννίνων- Αρίων Πτολεμαΐδας (Μπουγιάκας- Κυριάκου)

 

Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2018
Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Φίλιππος Βέροιας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Νέα Ιωνία 17:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Αγριά Βόλου Κένταυρος (Τσάκωνας- Ψύλλος)

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 12:00, ΓΣ Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά

ΔΑΚ Άρτας 18:00, ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη»- ΑΟ Κοζάνης (Τέμης- Γιάννου)

 

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αγρινίου 12:30, Προοδευτική- ΑΟ Πολιτείας (Τέμης- Γιάννου)

ΟΑΚΑ 19:00, Πανιώνιος- ΓΣ Παπασιδέρης (Ζήσης- Δαμάσκος)

ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Τελαμώνας Σαλαμίνας (Καραπάνος- Ελευθερίου)

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΟ Προσοτσάνης (Ουζούνης- Αποστολίδης)

Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες Νευροκοπίου- ΟΛΑ Δράμας (Σαπανίδης- Σαββίδης)

Κομοτηνής 17:00, Δημοκρίτειο- ΓΣ Δράμα 1986 (Ουζούνης- Αποστολίδης)

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:00, Βέροια 2017- Ορφέας Κατερίνης (Μπουγιάκας- Νικολαϊδης)

Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΑΣ Ηλιούπολης (Λεφάκης- Μπράμου)

Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2018

 

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:15, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Κιλκίς (Πατιός- Τσιάνας)

 

Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2018
Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ RED- LED – ΓΑΣ Καματερού (Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)

 

More in Διαιτησία