Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (30/3-4/4)

ked-oxe ΚΕΔ

Handball Premier (21η και 22η αγωνιστική), A1 Γυναικών (15η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (πλέι οφ), Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρών

Σάββατο 30 Μαρτίου 2019
Handball Premier (22η αγωνιστική)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ Bεργίνα TV- ΧΑΝΘ
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
Δαϊς 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Φοίβος Συκεών
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Αντωνόπουλος)
Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Τόλιος- Ανταλής, Κυριακούλιας)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Αερωπός Έδεσσας
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Νικολίτσας)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:30, Βέροια 2017- Μέγας Αλέξανδρος
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Φίλιππος Βέροιας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Σαμαράς)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- HONDA Πανόραμα
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Κορρές)

Α2 Ανδρών (πλέι οφ- 2η αγωνιστική)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Φαίακας Κέρκυρας

(Πατιός- Τσιάνας)

ΔΑΝ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΓΑΣ Κιλκίς

(Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Ιωνικός ΝΦ

(Βήτας- Σκλαβενίτης)

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΕΑΧ Χανιά

(Λεφάκης- Μπράμου)

 

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Φαίακας Κέρκυρας

(Τέμης- Πήτας)

Αιγίου 20:00, Σεριφάτο Αιγίου- ΑΕΚ Βύρωνα

(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

 

Β’ Ανδρών (15η αγωνιστική)

Αγ. Θωμά Λαρ. 15:00, Αγ. Κωνσταντίνος- Άρτα Handball

(Αναστασίου- Παπαδόπουλος)

 

Β΄ Ανδρών (4η αγωνιστική)
Μυτιλήνης 15:15, Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου
(Καπέλη- Παπαδημητρίου)

 

Κυριακή 31 Μαρτίου 2019

Handball Premier (22η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Bianco Monte Δράμα 1986 (ΕΡΤ3)
(Τζαφερόπουλος- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

 

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Παρτεμιάν)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

 

Α2 Ανδρών (πλέι οφ- 2η αγωνιστική)

Δαϊς 19:30, ΑΟ Νηρεύς- ΕΣΝ Βριλησσίων

(Κουτσός- Ζήσης)

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

Μυτιλήνης 20:00, ΑΟ Πολιχνίτου- ΑΟ Μυτιλήνης

(Καπέλη- Τζουραμάνης)

 

Β’ Ανδρών (13η αγωνιστική)

 

Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- Μακεδών

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

 

Β’ Ανδρών (15η αγωνιστική)

Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Ελπίδες Αμυνταίου

(Πήτας- Τέμης)

 

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 19:30, ΑΣ Ηλιούπολης 2006- Άρης

(Τσάμος- Καρυδάκης)

 

Τετάρτη 3 Απριλίου 2019
Handball Premier (22η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΚ
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Σίσκου)

 

Πέμπτη 4 Απριλίου 2019

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

Μυτιλήνης 17:00, ΑΟ Μυτιλήνης- Αίαντας Μυτιλήνης

(Καπέλη- Κατσιάμπας)

 

Α2 Γυναικών

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Εθνικός Κοζάνης

More in Διαιτησία