Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (31/3-4/4)

Handball Premier (21η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (18η-20η αγωνιστική), Α2 Γυναικών, Β’ Ανδρών

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 31 Μαρτίου 2018
Handball Premier (21η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ευόσμου 17:00 (ΕΡΤ3), ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤV- Διομήδης Άργους (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Χιλιώτης Δράμα 1986 (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΓΑΣ Καματερού (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Νάσκος- Χαρίτσος, Λιακόπουλος)

 

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED-LED- Άρης Θεσσαλονίκης (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Δημόλας)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- HONDA Πανόραμα (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Πρωτέας Άρτας (Βήτας- Πήτας)

Αξιούπολης 20:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Ζαφειράκης Νάουσας (Πατιός- Τσιάνας)

Συκεών 20:00, Μακεδονικός- ΓΑΣ Κιλκίς (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

 

Α2 Ανδρών (20η αγωνιστική)

Νίκαιας 17:00, Άρης Νίκαιας- Ιωνικός ΝΦ (Τσάκωνας- Ψύλλος)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Ακαδημία Πάτρας (Ανταλής- Ζήσης)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων- Έσπερος Καλλιθέας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Αιγίου 13:45, Σεριφάτο Αιγίου- ΕΑΧ Χανιά (Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

 

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)

Προσοτσάνης 12:30, ΑΟ Προσοτσάνης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)

Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων- ΟΦΧ Ιωαννίνων (Λινάρδος- Νικολαΐδης)

 

Μπαράζ Εφήβων

Μελίνα Μερκούρη 12:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ- ΓΣ Χανίων (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

 

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Σταυρούπολης 21:00 Απόλλων Σταυρούπολης- Άρης Θεσσαλονίκης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

 

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)

Βύρωνα 17:30, Αναγέννηση Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης (Σκλαβενίτης- Τόλιος)

Βύρωνα 19:15, Αθηναϊκός- Πανιώνιος (Σκλαβενίτης- Τόλιος)

Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- Πολυνίκης (Γιαβρούτας- Λεφάκης)

 

Β’ Ανδρών (15η αγωνιστική)

Κορωπίου 19:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΑΟ Πολιτείας (Τσάμος- Φωκίτης)

 

Κυριακή 1η Απριλίου 2018
Handball Premier (21η αγωνιστική)
Δαϊς 16:00, ΑΣΕ Δούκα- Αερωπός Έδεσσας (Τόλιος- Σκλαβενίτης, Κυριακούλιας)

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)

ΚΔΓ Δράμας 15:00, ΟΛΑ Δράμας- Ακρίτες Νευροκοπίου (Ηλιάδης- Σαββίδης)

 

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)

Νίκαιας 14:00, Άρης Νίκαιας- ΕΑΧ Χανιά (Λεφάκης- Καρυδάκης)

Ηλιούπολης 20:00, ΑΣ Ηλιούπολης- Αθηναϊκός (Ψύλλος- Γιακαλής)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Εθνικός Κοζάνης (Χαρίτσος- Κοτζαφίλιου)

 

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Πόντιοι Κιλκίς (Δελόγλου- Θεοδοσίου)

 

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 18:00, Ιωνικός Λαμίας 2010- Τελαμώνας Σαλαμίνας (Χρηστίδη- Ρέλλιας)

 

 

Δευτέρα 2 Απριλίου 2018

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Κουτσός- Ζήσης, Κορρές)

 

Τετάρτη 4 Απριλίου 2018
Handball Premier (21η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Φίλιππος Βέροιας (Τσάκωνας- Κινατζίδης, Μίγκας)

 

More in Διαιτησία