Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (8-10/12/2017)

Handball Premier (10η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

 

Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (10η αγωνιστική)
Νέα Κίος 17:15 (ΕΡΤ2), Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (Τζαφερόπουλος- Χασκής, Κορρές- Νικολίτσας)

 

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (10η αγωνιστική)
ΑΠΚ Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986- Πανελλήνιος (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΚ (Νάσκος- Χαρίτσος, Αγγελίδης)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΣΕ Δούκα (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Ζέρβας)

 

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού (Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Τέμης- Γιάννου, Σίσκου)

 

A2 Ανδρών- Βόρειος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Συκεών 16:00, Μακεδονικός- Πρωτέας Άρτας (Στεφανίδης- Τομίδης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- ΓΑΣ Κιλκίς (Τζαφερόπουλος- Καζαντζίδης)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Ζαφειράκης Νάουσας (Πατιός- Τσιάνας)

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Αναστασίου- Μπουγιάκας)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Τόλιος- Ανταλής)

 

Α2 Ανδρών- Νότιος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Ακαδημία Πάτρας (Τσάκωνας- Ζήσης)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδώνας Λουτρακίου- Κένταυρος Αγριά Βόλου (Παπαματθαίου- Μπράμου)

Δαϊς 18:30, ΑΟ Νηρεύς- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Τσάμος- Φωκίτης)

Νέας Ιωνίας 19:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Έσπερος Καλλιθέας (Ψύλλος- Γιαβρούτας)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ιωνικός ΝΦ (Μερτινιάν- Κουτσός)

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Εθνικός Κοζάνης (Μπουγιάκας- Νικολαΐδης)

 

Β΄ Ανδρών (4η αγωνιστική)

Βύρωνα 18:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Τελαμώνας (Λεφάκης- Γιακαλής)

Κορωπίου 19:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Αθηναϊκός (Κινατζίδης- Φωτακίδης)

 

 

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017
Handball Premier (10η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Φοίβος Συκεών (Βήτας- Σκλαβενίτης, Μπεμπέτσος)
Ρέντη 16:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)

 

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης- ΠΑΟΚ RED-LED (Νάσκος- Χαρίτσος, Δημόλας)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Δράμας 15:00, ΟΛΑ Δράμας- ΑΟ Προσοτσάνης (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Νευροκοπίου 16:00, Ακρίτες Νευροκοπίου- Δημοκρίτειο (Παρασκευούδης- Αποστολίδης)

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:00, ΑΣ Βέροια 2017- Φαίακας Κέρκυρας (Μπουγιάκας- Λάσκαρης)

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- ΟΦΧ Ιωαννίνων (Στεφανίδης- Χατσίκας)

Βύρωνα 17:00, Αναγέννηση Βύρωνα- Σεριφάτο Αιγίου (Λεφάκης- Μπράμου)

Νίκαιας 19:30, Άρης Νίκαιας- ΑΣ Ηλιούπολης (Γιακαλής- Γιαβρούτας)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Γράψας- Βαγγελτζίκης)

 

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός Λαμίας 2010- ΑΟ Ηλυσιακός (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Μετς 19:30, Πήγασος Κυψέλης- Πολυνίκης Ναυπλίου (Κουτσός- Δαμασκός)

More in Διαιτησία