Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (8-9/12/2018)

Handball Premier (9η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (6η-8η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018

Handball Premier (9η αγωνιστική)

Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους

(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)

Κραχτίδης 18:00, BIANCO MONTE Δράμα 1986- Φίλιππος Βέροιας

(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Χατζηγεωργίου)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Άρης Νίκαιας

(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)

 

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Πανοράματος 16:30, HONDA Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού

(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βέροια 2017

(Μιχαηλίδης- Γράψας, Σαμαράς)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας

(Χρηστίδη- Σκλαβενίτης, Αντωνόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (Βορράς- 6η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Πρωτέας Άρτας

(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΓΑΣ Κιλκίς

(Νάσκος- Χαρίτσος)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρχέλαος Κατερίνης

(Τέμης- Γιάννου)

 

Α2 Ανδρών (Νότος- 8η αγωνιστική)

Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- ΟΦΝΙ

(Βήτας- Κουτσός)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΓΑΣ Καματερού

(Τόλιος- Λεφάκης)

Πανελληνίου 20:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΟ Νηρευς

(Ανταλής- Ψύλλος)

Καματερού 20:30, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης

(Συρεπίσιος- Γιαβρούτας)

 

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Πανιώνιος

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Πανσερραϊκός

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟΑ Καστοριάς

(Πήτας- Λάσκαρης)

 

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 17:30, Φιλώτας Φλώρινας- Εθνικός Κοζάνης

(Μαυρίδης- Αναστασίου)

ΔΑΚ Αμυνταίου 19:30, Ελπίδες Αμυνταίου- Ορφέας Κατερίνης

(Μαυρίδης- Αναστασίου)

ΔΚΓ Αιγίου 20:00, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός

(Μπράμου- Γιακαλής)

 

 

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018

Handball Premier (9η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 16:00, ΑΕΚ- ΧΑΝΘ

(Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)

Μελίνα Μερκούρη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (ΕΡΤ3)

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης- Μπεμπέτσος)

 

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)

Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

 

Α2 Ανδρών (Νότος- 8η αγωνιστική)

Σαλαμίνας 20:30, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Ποσειδών Λουτρακίου

(Τσάμος- Καρυδάκης)

 

Α2 Ανδρών (Βορράς- 6η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Αρίων Πτολεμαΐδας

(Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

 

 

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 13:00, Αθηναϊκός- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Βήτας- Τόλιος)

Αλεξανδρούπολης 14:00, Κύκλωπες- ΓΕ Δράμας

(Ουζούνης- Σαββίδης)

Προσοτσάνης 15:00, ΓΣ Προσοτσάνης- Πόντιοι Κιλκίς

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Αγ. Θωμά 17:00, Αγ. Κων/νος- Λάρισας- Άρτα Handball 2015

(Γράψας- Κυριακού)

ΔΑΚ Λαμίας 17:00, ΑΣ Ιωνικός 2010- Ολυμπιακός

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Κοζάνης

(Τέμης- Πήτας)

Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Ιωνικός Ν.Μ.

(Συρεπίσιος- Λεφάκης)

Πάτρας 18:30, Ακαδημία Π.- ΑΕΚ Βύρωνα

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Απόλλων Σταυρούπολης

(Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

 

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 16:00, ΑΣ Ηλιούπολης 2006- Ιωνικός ΝΦ

(Γιακαλής- Γερουλάνος)

ΔΓ Βύρωνα 16:30, ΑΕΚ Βύρωνα- ΕΑΧ Χανιά

(Μπράμου- Βήτας)

Προσοτσάνης 17:30 Προσοτσάνη- Απόλλων

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

 

 

 

 

 

 

More in Διαιτησία