Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (9-10/2/2019)

Handball Premier (16η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η- 14η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (6η-9η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (16η αγωνιστική)

Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Άρης Νίκαιας
(Σκλαβενίτης- Τόλιος, Νικολίτσας)

Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Αερωπός Έδεσσας
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)

Άρτας 14:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Νικολάου)

Φιλίππειο 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Honda Πανόραμα
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Νέας Ιωνίας 16:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Μπεμπέτσος)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Βέροια 2017
(Νάσκος- Βαγγελτζίκης, Θεοδοσάκης)

 

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Φαίακας Κέρκυρας
(Γράψας- Κυριακού)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Ζαφειράκης Νάουσας
(Τσάκωνας- Φωκίτης)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΓΑΣ Κιλκίς
(Αναστασίου- Μαυρίδης)

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Άρης Θεσσαλονίκης
(Λινάρδος- Νικολαΐδης)

 

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)

Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ιωνικός ΝΦ
(Βήτας- Κουτσός)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΓΣ Παπασιδέρης
(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

Σαλαμίνας 18:00, Τελαμών Σαλαμίνας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Ζήσης- Λεφάκης)

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΟΦΝ Ιωνίας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- ΑΟ Νηρεύς
(Φωτακίδης- Γιακαλής)

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά
(Σαματά- Πρεβενά)

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)

Προσοτσάνης 15:00, Προσοτσάνη- Μακεδών
(Σαπανίδης- Παρασκευούδης)

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας
(Τσάκωνας- Φωκίτης)

ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, Πόντιοι Κιλκίς- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Τορνικίδης- Μπαλάκος)

Ιλισίων 16:00, Ηλυσιακός- Αγρία Βόλου
(Μπράμου- Γερουλάνος)

ΔΓ Βύρωνα 16:15, ΑΕΚ Βύρωνα- Αθηναϊκός
(Φωτακίδης- Γιακαλής)

Σαλαμίνας 20:00, Πανιώνιος- ΑΟ Πολιτείας
(Ζήσης- Λεφάκης)

 

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)

Σταυρούπολης 15:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Φαίακας Κέρκυρας
(Στεφανίδης- Βελάνη)

ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Προσοτσάνη
(Τέμης- Πήτας)

ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΑΟΔΚ Άρης
(Ψύλλος- Καρυδάκης)

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (16η αγωνιστική)

Ρέντη 16:30, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Bianco Monte Δράμα
(Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)

ΔΑΚ Νεάπολης 17:00- ΠΑΟΚ Βεργίνα ΤV- ΑΣΕ Δούκα (ΕΡΤ3)
(Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Θεοδοσάκης)

 

Β’ Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- Ελπίδες Αμυνταίου
(Πατιός- Τσιάνας)

ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΜ- Ιωνικός 2010
(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Ιωαννίνων
(Πήτας- Λάσκαρης)

Δράμας 18:00, ΓΕ Δράμας- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Πάτρας 18:30, Ακαδημία Πάτρας- Έσπερος Καλλιθέας
(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Πανσερραϊκός
(Στεφανίδης- Βελάνη)

 

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Φιλώτας Φλώρινας
(Αναστασίου- Παπαδόπουλος)

ΔΑΚ Λαμίας 19:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΕΚ Βύρωνα
(Ρέλλιας- Παρασκευγιώτης)

Ηλιούπολης 19:30, ΑΣ Ηλιούπολης- Σεριφάτο Αιγίου
(Χρηστίδη- Μπράμου)

More in Διαιτησία