Connect with us

Ανάπτυξη

Τα αποτελέσματα της ΕΣΧΑ

Από 31/5 έως 4/6

Σε αγώνες για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι Αγόρια καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Παίδων «Τ. Δανήλος», που έγιναν την Παρασκευή 31/5/2019, το Σαββατοκύριακο 1-2/6/2019, την Δευτέρα 3/6/2019 και την Τετάρτη 4/6/2019, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. Δανήλος»

Α’ Όμιλος-4η αγωνιστική:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΕΚ Βύρωνα: 35-29

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 57-28

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 39-35

Β’ Όμιλος-1η αγωνιστική/εξ αναβολής:

Ηλυσιακός-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 16-32

Β’ Όμιλος-4η αγωνιστική:

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ηλυσιακός: 37-27

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

15η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-10:

ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων: 23-21

17η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-10:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΕΚ: 30-26

18η αγωνιστική-θέσεις 1-10:

ΑΣΟΧ Φοίβος-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 26-25

ΑΕΚ-ΑΣΕ Δούκα Α’: 19-35

ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων Β’: 20-30

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΕΚ Βύρωνα: 29-17

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 28-24

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

16η αγωνιστική-εξ αναβολής:

Πανιώνιος ΓΣΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 6-33

17η αγωνιστική-εξ αναβολής:

Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 12-37

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 38-21

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

8η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-8:

ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 15-30

13η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-8:

ΑΕΚ 2006-Αθηναϊκός: 38-21

12η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 9-16:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 22-30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

17η αγωνιστική:

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-Αθηναϊκός: 24-20

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 19-22

ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 27-16

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-Αθηναϊκός: 22-29

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

2η αγωνιστική Β’ Φάση:

Αθηναϊκός-ΓΑΣ Καματερού: 24-39

ΓΑΣ Καματερού-Θρακομακεδόνες 1: 32-24

Θρακομακεδόνες 1-Αθηναϊκός: 24-23

Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΕΚ Βύρωνα: 0-10 (αα)

ΑΕΚ Βύρωνα-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 1: 27-29

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 1-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 10-0 (αα)

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Πανελλήνιος ΓΣ: 22-10

Πανελλήνιος ΓΣ-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 18-24

ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 10-22

ΟΦ Ν. Ιωνίας 1-ΑΣΕ Δούκα 1: 22-29

ΑΣΕ Δούκα 1-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 24-43

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας 1: 44-21

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 2: 52-10

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 2-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 9-30

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 17-26

More in Ανάπτυξη