Connect with us

Ανάπτυξη

Το πρόγραμμα της ΕΣΧΑ

εσχα logo

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Α’, Παγκορασίδων Β’, το Σαββατοκύριακο 27-28/1/2018, την Δευτέρα 29/1/2018 και την Τρίτη 30/1/2018 θα πραγματοποιηθούν οι συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/1/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

Πολιτείας 17.00: ΑΟ Πολιτείας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ηλιούπολης 19.30: ΑΣ Ηλιούπολης-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-Πανελλήνιος ΓΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Καματερού 14.50: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣ Ηλιούπολης

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Πανελληνίου 10.30: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΟΧ Φοίβος

Βριλησσίων 11.10: ΕΣΝ Βριλησσίων-Αθηναϊκός

Καματερού 16.10: ΓΑΣ Καματερού (1)-Αναγέννηση Βύρωνα

Κορωπίου 17.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα

Ιωνικού ΝΦ 20.00: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Έσπερος Καλλιθέας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Βριλησσίων 12.35: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Καματερού 13.40: ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Βύρωνα 13.15: Αθηναϊκός (2)-ΑΟ Τελαμώνας Σαλαμίνας

Μοσχάτου 17.45: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΔΑΣ Αραφήν

Νίκαιας 20.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΊΔΩΝ Β’:

Ν. Ιωνίας 13.20: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018:

ΕΦΗΒΩΝ:

Βριλησσίων 11.40: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερού

ΠΑΙΔΩΝ:

Καλλιθέας 19.15: Έσπερος Καλλιθέας-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Νίκαιας 20.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Νέας Ιωνίας 15.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Καματερού 14.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού (2)

Κερατσινίου 17.40: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Ηλιούπολης 20.00: ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Βύρωνα 12.00: ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-Αθηναϊκός

ΑΠΚ Δαϊς 12.45: ΑΣΕ Δούκα-ΕΣΝ Βριλησσίων

Άνοιξης 13.00: ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΑΕΚ

Νέας Ιωνίας 13.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Πανελλήνιος ΓΣ

Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Κορωπίου 11.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣ Ηλιούπολης

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Κορωπίου 09.45: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/1/2018:

ΝΕΑΝΙΔΩΝ:

Κορυδαλλού 21.30: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΓΑΣ Καματερού

ΤΡΙΤΗ 30/1/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Καματερού 15.00: ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Πολιτείας 19.30: ΑΕ Ζεφυρίου-Θρακομακεδόνες Sports Club

More in Ανάπτυξη