Connect with us

Ανάπτυξη

Το πρόγραμμα της ΕΣΧΑ

εσχα logo

Το πρόγραμμα των αγώνων για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις Κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Α’, Παγκορασίδων Β’, που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 3-4 Φεβρουαρίου 2018 και την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2018 είναι το εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

Πανελληνίου 10.15: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΟ Πολιτείας

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Έσπερος Καλλιθέας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Κορωπίου 11.45: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Ν. Ιωνίας 12.45: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων

Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερού (2)-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Ολ. Χωριού 18.00: ΑΣΟΧ Φοίβος-ΓΑΣ Καματερού (1)

Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-Ολυμπιακός Κερατσινίου 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Κορυδαλλού 11.45: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΕΣΝ Βριλησσίων

Ν. Ιωνίας 16.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Καματερού 17.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αθηναϊκός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΑΠΚ Δαϊς 11.15: ΑΣΕ Δούκα-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός (1)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Βύρωνα 13.15: Αθηναϊκός (2)-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Καματερού 18.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018:

ΕΦΗΒΩΝ:

Βριλησσίων 11.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΙΔΩΝ:

Ν. Ιωνίας 12.20: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ηλυσιακός

Ηλιούπολης 19.30: Πανιώνιος ΓΣΣ-ΑΣ Ηλιούπολης

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Καματερού 14.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού

Ν. Ιωνίας 14.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣ Ηλιούπολης

Κερατσινίου 16.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Καλλιθέας 11.50: Έσπερος Καλλιθέας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)

Νίκαιας 14.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων (2)

Βύρωνα 15.15: Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΣ Ηλιούπολης

Ιωνικού ΝΦ 17.15: Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

ΟΑΚΑ 20.00: ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Κερατσινίου 18.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

Κορωπίου 10.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού

Βριλησσίων 10.15: ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Μελισσίων 17.00: ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Πανελλήνιος ΓΣ

Πολιτείας 17.00: ΑΕ Ζεφυρίου-Θρακομακεδόνες Sports Club

OAKA 17.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Καματερού 16.15: ΓΑΣ Καματερού-ΔΑΣ Ζεφυρίου

ΔΕΥΤΕΡΑ 5/2/2018:

ΕΦΗΒΩΝ:

Καματερού 22.15: ΓΑΣ Καματερού-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

More in Ανάπτυξη