Connect with us

Ανάπτυξη

Το πρόγραμμα της ΕΣΧΑ

εσχα logo

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Α’, Παγκορασίδων Β΄, το Σαββατοκύριακο 10-11/2/2018, θα πραγματοποιηθούν οι συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

Πανελληνίου 13.15: Πανελλήνιος ΓΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΟΑΚΑ 14.00: ΑΕΚ-ΕΣΝ Βριλησσίων

Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Ηλυσιακός

Ιωνικού ΝΦ 20.00: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Αναγέννηση Βύρωνα

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Κορωπίου 11.15: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Νίκαιας 20.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Πανελληνίου 11.30: Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΑΣ Καματερού (2)

Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Καματερού 15.45: ΓΑΣ Καματερού (1)-ΑΣΕ Δούκα

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Πανελληνίου 10.00: Πανελλήνιος ΓΣ-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Βύρωνα 13.15: ΑΕ Ζεφυρίου-Αθηναϊκός (2)

ΟΑΚΑ 17.30: ΑΕΚ-ΓΑΣ Καματερού

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ :

Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-Αθηναϊκός

Κορυδαλλού 11.45: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Βριλησσίων 12.45: ΕΣΝ Βριλησσίων-Αθηναϊκός

Καματερού 16.45: ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

Νέας Ιωνίας 12.20: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΟ Πολιτείας

Νίκαιας 18.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΕ Δούκα

Κορωπί 18.15: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Καλλιθέας 19.45: Πανιώνιος-Έσπερος Καλλιθέας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Καματερού 16.00: ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Νέας Ιωνίας

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Βριλησσίων 11.45: ΕΣΝ Βριλησσίων-Έσπερος Καλλιθέας

Καματερού 14.35: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Δίας Μοσχάτου Ταύρου

Βύρωνα 15.15: Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΣΟΧ Φοίβος

Κορωπίου 16.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Ηλιούπολης 17.30: ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Ιωνικού ΝΦ 20.15: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Ηλυσιακός

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Άνοιξης 13.00: ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΕΣΝ Βριλησσίων

Καματερού 13.40: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Νέας Ιωνίας 14.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Αθηναϊκός (1)

Κερατσινίου 16.20: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣΕ Δούκα

Νίκαιας 16.30: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ηλυσιακός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ :

Κορωπίου 09.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού

Νίκαιας 15.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Κερατσινίου 17.50: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Κορωπίου 11.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣ Ηλιούπολης

More in Ανάπτυξη