Το πρόγραμμα των αγώνων για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις Κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Α’, Παγκορασίδων Β’, που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 3-4 Φεβρουαρίου 2018 και την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2018 είναι το εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018:
ΠΑΙΔΩΝ:
Πανελληνίου 10.15: Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΟ Πολιτείας
Μοσχάτου 18.00: Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Έσπερος Καλλιθέας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
Κορωπίου 11.45: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
Ν. Ιωνίας 12.45: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων
Καματερού 15.40: ΓΑΣ Καματερού (2)-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Ολ. Χωριού 18.00: ΑΣΟΧ Φοίβος-ΓΑΣ Καματερού (1)
Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-Ολυμπιακός Κερατσινίου
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:
Κορυδαλλού 11.45: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΕΣΝ Βριλησσίων
Ν. Ιωνίας 16.00: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Καματερού 17.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αθηναϊκός
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:
ΑΠΚ Δαϊς 11.15: ΑΣΕ Δούκα-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου
Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός (1)-ΓΝΟ Άρης Νικαίας
Βύρωνα 13.15: Αθηναϊκός (2)-Δίας Μοσχάτου Ταύρου
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:
Καματερού 18.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Νέας Ιωνίας
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018:
ΕΦΗΒΩΝ:
Βριλησσίων 11.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
ΠΑΙΔΩΝ:
Ν. Ιωνίας 12.20: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Ηλυσιακός
Ηλιούπολης 19.30: Πανιώνιος ΓΣΣ-ΑΣ Ηλιούπολης
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Καματερού 14.10: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού
Ν. Ιωνίας 14.30: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΣ Ηλιούπολης
Κερατσινίου 16.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
Καλλιθέας 11.50: Έσπερος Καλλιθέας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)
Νίκαιας 14.00: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Λεωνίδας Αγίων Αναργύρων (2)
Βύρωνα 15.15: Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΣ Ηλιούπολης
Ιωνικού ΝΦ 17.15: Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου
ΟΑΚΑ 20.00: ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:
Κερατσινίου 18.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:
Κορωπίου 10.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΓΑΣ Καματερού
Βριλησσίων 10.15: ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Μελισσίων 17.00: ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Πανελλήνιος ΓΣ
Πολιτείας 17.00: ΑΕ Ζεφυρίου-Θρακομακεδόνες Sports Club
OAKA 17.00: ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου
Ιλισίων 20.00: Ηλυσιακός-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:
Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου
Βύρωνα 12.00: Αθηναϊκός-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου
Καματερού 16.15: ΓΑΣ Καματερού-ΔΑΣ Ζεφυρίου
ΔΕΥΤΕΡΑ 5/2/2018:
ΕΦΗΒΩΝ:
Καματερού 22.15: ΓΑΣ Καματερού-ΓΝΟ Άρης Νικαίας