Connect with us

Ανάπτυξη

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ

εσχα logo

Στις αναμετρήσεις που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο  19-20/5/2018 και την Δευτέρα 21/5/2018, για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Κορασίδων, Παμπαίδων Α΄, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β΄, Παγκορασίδων Β’, Μίνι, καθώς και για το Κύπελλο Ανδρών «Φ. Μπάβας» και Κύπελλο Γυναικών, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/5/2018:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Φ. ΜΠΑΒΑΣ»:

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 25-22 (ο ΕΣΝ Βριλησσίων προκρίθηκε στον τελικό, αφού είχε κερδίσει εκτός έδρας και στον Α’ ημιτελικό με 23-21).

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 35-14 (ο Αθηναϊκός προκρίθηκε στον τελικό, αφού είχε κερδίσει εκτός έδρας και στον Α’ ημιτελικό με 25-17.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

(αγώνας κατάταξης 5η-6η θέση):

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 32-31

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 22-29

ΑΣΕ Δούκα-Αναγέννηση Βύρωνα: 28-21

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 8-29

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων; 32-25

Ηλυσιακός-Πανελλήνιος ΓΣ: 22-26

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού: 12-21

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 30-20

MINI

ΓΑΣ Καματερού-Ηλυσιακός: 25-10

Ηλυσιακός-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 20-25

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΑΣ Καματερού: 15-30

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 28-40

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Αναγέννηση Βύρωνα: 45-25

Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 32-42

Αθηναϊκός (2)-Θρακομακεδόνες: 10-0 (αα)

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 13-4

Βριλησσίων 18.35: Θρακομακεδόνες-ΕΣΝ Βριλησσίων (2): 0-10 (αα)

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 16-24

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΕΣΝ Βριλησσίων (1): 15-11

ΕΣΝ Βριλησσίων (1)-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 18-21

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/5/2018:

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΕΣΝ Βριλησσίων-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 41-16

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Ηλυσιακός: 29-18

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 16-28

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄:

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 13-21

ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 18-19

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΓΑΣ Καματερού: 22-26

Αθηναϊκός-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 27-20

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 7-12

Αθηναϊκός-ΕΣΝ Βριλησσίων: 28-5

ΜΙΝΙ:

ΑΟΣΟΔ Ασπροπύργου-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 7-28

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 20-8

ΟΦ Νέας Ιωνίας-Πανελλήνιος ΓΣ: 17-8

Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 0-10 (αα)

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΑΕ Ζεφυρίου: 10-38

ΑΕ Ζεφυρίου-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 10-0 (αα)

ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 34-16

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)-Αθηναϊκός: 15-35

Αθηναϊκός-ΑΣΕ Δούκα: 26-31

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/5/2018:

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΓΑΣ Καματερού-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 33-7

More in Ανάπτυξη