Connect with us

Ανάπτυξη

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ

εσχα logo

Σε αγώνες για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, το Σαββατοκύριακο 9-10/12/2017 και την Δευτέρα 11/12/2017, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΕΦΗΒΩΝ (3η αγωνιστική):

ΓΑΣ Καματερό-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 29-35

Αναγέννηση Βύρωνα-Πανελλήνιος ΓΣ: 26-26

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 25-22

ΠΑΙΔΩΝ (3η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 26-27 

Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 21-32

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Δίας Μοσχάτου/Ταύρου: 33-28

ΑΣ Ηλιούπολης-Ηλυσιακός: 29-33

ΑΟ Πολιτείας-Πανιώνιος ΓΣΣ: 29-27

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 28-26

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (6η αγωνιστική):

ΑΣ Ηλιούπολης 2006-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 15-17

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 11-29

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 35-12

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ (1η αγωνιστική-Β’ Φάση):

Αθηναϊκός-Δίας Μοσχάτου/Ταύρου: 32-26

Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΑΣ Καματερό (2): 24-22

ΑΣΟΧ Φοίβος-ΑΣΕ Δούκα: 24-39

Πανελλήνιος ΓΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2): 24-35

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερό (1): 23-26

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣ Ηλιούπολης: 23-19

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ηλυσιακός: 35-6

ΟΦ Νέας Ιωνίας-Έσπερος Καλλιθέας: 20-21

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 11-19

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ (4η αγωνιστική):

Αθηναϊκός-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 19-7

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερό: 15-25

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 25-21

ΑΣ Ηλιούπολης-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 6-31

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 21-20

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ (3η αγωνιστική):

Αθηναϊκός (2)-Δίας Μοσχάτου/Ταύρου: 21-11

ΑΣΕ Δούκα-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου: 42-15

ΑΕ Ζεφυρίου-Θρακομακεδόνες Sports Club: 27-8

Πανελλήνιος ΓΣ-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 15-24

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ηλυσιακός: 19-12

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 14-18

Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 13-33

Αστέρας Μελισσίων-ΓΑΣ Καματερό: 26-24

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός: 23-11

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ (3η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 10-0 (αα)

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 28-29

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣ Ηλιούπολης: 3-16

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΑΣ Καματερό: 24-23

 

Το πρόγραμμα:

Για το Πρωτάθλημα ΕΣΧΑ Εφήβων θα παίξουν στις 12, 14/12/2017:

Τρίτη 12/12/2017:

Ιωνικού ΝΦ 22.15: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Ν. Ιωνίας 22.15: Πανιώνιος ΓΣΣ-ΟΦ Ν. Ιωνίας

Πέμπτη 14/12/2017:

ΑΠΚ Δαϊς 21.45: ΑΣΕ Δούκα-ΕΣΝ Βριλησσίων

More in Ανάπτυξη