Connect with us

Ανάπτυξη

Πρόγραμμα ΕΣΧΑ

εσχα logo

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α΄, Παμπαίδων Β΄, Παγκορασίδων Β΄, το Σαββατοκύριακο 9-10/12/2017 και την Δευτέρα 11/12/2017 θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω συναντήσεις:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017:

ΠΑΙΔΩΝ:

Βριλησσίων 12.20: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Πανελληνίου 14.30: Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Ν. Ιωνίας

Μοσχάτου 17.30: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Δίας Μοσχάτου/Ταύρου

Ηλιούπολης 17.30: ΑΣ Ηλιούπολης-Ηλυσιακός

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης 2006-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Κορωπίου 11.30: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Βύρωνα 12.30: Αθηναϊκός-Δίας Μοσχάτου/Ταύρου

Βύρωνα 16.45: Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΑΣ Καματερό (2)

Ολυμπιακού Χωριού 18.00: ΑΣΟΧ Φοίβος-ΑΣΕ Δούκα

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Βύρωνα 13.30: Αθηναϊκός-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Βριλησσίων 20.00: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΑΣ Καματερό

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Βύρωνα 11.30: Αθηναϊκός (2)-Δίας Μοσχάτου/Ταύρου

ΑΠΚ Δαϊς 12.15: ΑΣΕ Δούκα-ΑΟ Παράδεισος Αμαρουσίου

Πολιτείας 12.30: ΑΕ Ζεφυρίου-Θρακομακεδόνες Sports Club

Πανελληνίου 13.00: Πανελλήνιος ΓΣ-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Βριλησσίων 11.10: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου

Ν. Ιωνίας 13.15: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου

Καματερού 14.00: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣ Ηλιούπολης

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017:

ΕΦΗΒΩΝ 20.30:

Ιωνικού ΝΦ 20.30: Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων

ΠΑΙΔΩΝ:

Πολιτείας 13.45: ΑΟ Πολιτείας-Πανιώνιος ΓΣΣ

Κερατσινίου 18.40: Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Ν. Ιωνίας 14.45: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

Πανελληνίου 08.30: Πανελλήνιος ΓΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (2)

Νικαίας 09.30: ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΓΑΣ Καματερό (1)

Κορωπίου 10.45: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣ Ηλιούπολης

Βριλησσίων 11.50: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ηλυσιακός

Ν. Ιωνίας 13.15: ΟΦ Νέας Ιωνίας-Έσπερος Καλλιθέας

Κερατσινίου 16.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (1)-Ολυμπιακός Κερατσινίου

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Κορωπίου 09.00: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου

Ηλιούπολης 11.15: ΑΣ Ηλιούπολης-ΟΦ Νέας Ιωνίας

Καματερού 14.15: Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

Βριλησσίων 10.30: ΕΣΝ Βριλησσίων-Ηλυσιακός

Ν. Ιωνίας 12.10: ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

Σαλαμίνας 14.30: Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου

Μελισσίων 17.00: Αστέρας Μελισσίων-ΓΑΣ Καματερό

Κερατσινίου 17.30: Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

Καπανδριτίου 18.00: ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΓΑΣ Καματερό

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12/2017:

Καματερού 22.00: ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός ΣΦΠ

Βύρωνα 22.30: Αναγέννηση Βύρωνα-Πανελλήνιος ΓΣ

More in Ανάπτυξη