Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (17,18/11/2018)

Handball Premier (7η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (4η, 6η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

 

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (7η αγωνιστική)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Άρης Νίκαιας
(Σκλαβενίτης- Φωκίτης, Κορρές)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Φίλιππος Βέροιας
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Θοεοδάκης)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV
(Νάσκος- Χαρίτσος, Αγγελίδης)

Α2 Ανδρών- Βορράς (4η αγωνιστική)
Σπίτι του χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Αρίων Πτολεμαΐδας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου)
Κέρκυρας 17:00, Φαίακας Κέρκυρας- Απόλλων Καλαμαριάς
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Πρωτέας Άρτας
(Καζαντζίδης- Αναστασίου)

Α2 Ανδρών- Νότος (6η αγωνιστική)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας- ΓΑΣ Καματερού
(Ανταλής- Καρυδάκης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- ΟΦΝ Ιωνίας
(Φωτακίδης- Ζήσης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΓΣ Παπασιδέρης
(Τόλιος- Ψύλλος)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ιωνικός ΝΦ
(Φωκίτης- Λεφάκης)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών- ΑΟ Νηρεύς
(Κουτσός- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας
(Νικολαΐδης- Πήτας)
Ιλισίων 16:30, Ηλυσιακός- Ιωνικός 2010
(Ψύλλος- Λεφάκης)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Πήγασος Κυψέλης
(Βήτας- Μπράμου)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Άρτα Handball
(Τέμης- Γιάννου)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:30, Πόντιοι Κιλκίς- Πανσερραϊκός
(Γράψας- Κυριακού)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- Ορφέας Κατερίνης
(Νικολαΐδης- Πήτας)
Κέρκυρας 19:00, Φαίακας Κέρκυρας- Απόλλων
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)
ΔΓ Αιγίου 20:00, Σεριφάτο- ΑΣ Ηλιούπολης
(Τσάμος- Γερουλάνος)

Κυριακή 18 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Διομήδης Άργους
(Πατιός- Τσιάνας, Θεοδοσάκης)
Κραχτίδη 17:00, BIANCO MONTE Δράμα- ΧΑΝΘ (ΕΡΤ3)
(Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Χατζηγεωργίου)

Α2 Ανδρών- Βορράς (4η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αρχέλαος Κατερίνης
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 14:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΟ Πολιτείας
(Ρέλιας- Παλαμιώτης)
Προσοτσάνης 15:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Κύκλωπες
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Πάτρας 17:15, Ακαδημία Πάτρας- Αθηναϊκός
(Φωκίτης- Γιακαλής)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Κοζάνης
(Τέμης- Γιάννου)
Σαλαμίνας 19:00, Πανιώνιος- Ολυμπιακός
(Βήτας- Καρυδάκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Γράψας- Μπαλάκος)
Σταυρούπουλης 20:30, Απόλλων- ΓΕ Δράμας
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 13:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ελπίδες Αμυνταίου
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
ΔΓ Νίκαιας 14:00, Άρης Ν.- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Αλεπουδέα)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Ιωνικός Ν.
(Μπράμου- Λεφάκης)

 

More in Διαιτησία