Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (2-6/3/2019)

Handball Premier (19η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (14η- 17η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 2 Μαρτίου 2019
Handball Premier (19η αγωνιστική)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΠΑΟΚ Βεργίνα TV
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός MANDYNAMIC- Άρης Νίκαιας
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)
Ρέντη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ
(Κουτσός- Ζήσης, Κυριακούλιας)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- ΓΑΣ Καματερού
(Τέμης- Γιάννου, Δημόλας)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Honda Πανόραμα
(Ψύλλος- Μπράμου, Κορρές)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Βέροια 2017
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- ΓΑΣ Κιλκίς

(Γράψας- Κυριακού)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Αρίων Πτολεμαΐδας

(Νάσκος- Χαρίτσος)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Πρωτέας Άρτας

(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)

 

Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)

Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- ΕΣΝ Βριλησσίων

(Βήτας- Σκλαβενίτης)

Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Τελαμών Σαλαμίνας

(Καραπάνος- Αβράμης)

Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

(Ανταλής- Γιακαλής)

 

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:30, ΑΟ Ιωαννίνων- Άρτα Handball

(Τέμης- Γιάννου)

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Ολυμπιακός Κ.

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Πόντιοι Κιλκίς

(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Πολυνίκης Ναυπλίου

(Λεφάκης- Καρυδάκης)

 

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Σεριφάτο Αιγίου

(Λεφάκης- Καρυδάκης)

ΔΑΚ Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Φιλώτας Φλώρινας

(Πήτας- Λάσκαρης)

Κυριακή 3 Μαρτίου 2019
Handball Premier (19η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Συκεών 17:00, Φοίβος Συκεών- Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤ3)
(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)

 

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- Μ. Αλέξανδρος
(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

 

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Αρχέλαος Κατερίνης

(Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

 

Α2 Ανδρών (17η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ιωνικός ΝΦ

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Δαϊς 19:30, ΑΟ Νηρεύς- Πανελλήνιος

(Τόλιος- Κουτσός)

 

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 14:00, Ιωνικός 2010- ΑΟ Πολιτείας

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Προσοτσάνης 15:00, Προσοτσάνη- Απόλλων Σταυρούπολης

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς

(Πήτας- Γιάννου)

Ιλισίων 16:30, Ηλυσιακός- Πανιώνιος

(Ανταλής- Λεφάκης)

Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- Πανσερραϊκός

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

ΔΓ Βύρωνα 19:00, Αθηναϊκός- Πήγασος

(Συρεπίσιος- Μερτινιάν)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΓΕ Δράμας

(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)

 

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 12:00, Ιωνικός ΝΜ- Ηλιούπολη

(Ρέλλιας- Παρασκευγιώτης)

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Ελπίδες Αμυνταίου

(Αναστασίου- Μαυρίδης)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων Σταυρούπολης- Προσοτσάνη

(Νάσκος- Χαρίτσος)

 

 

 

 

Τρίτη 5 Μαρτίου 2019
Handball Premier (19η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Διομήδης Άργους
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μπεμπέτσος)

 

Τετάρτη 6 Μαρτίου 2019

Β’ Ανδρών (11η αγωνιστική)

ΚΔΓ Δράμας 20:00, ΓΕ Δράμας- Κύκλωπες

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

 

More in Διαιτησία