Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Διαιτητές (23-28/3/2019)

Handball Premier (21η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (πλέι οφ), Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 23 Μαρτίου 2019

Handball Premier (21η αγωνιστική)

Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Άρης Νίκαιας

(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Χατζηγεωργίου)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΣΕ Δούκα

(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)

 

Α2 Ανδρών (Α’ φάση πλέι οφ)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Πρωτέας Άρτας

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- Ποσειδών Λουτρακίου

(Βήτας- Σκλαβενίτης)

ΔΓ Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΟ Νηρεύς

(Τόλιος- Ανταλής)

 

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- ΑΣ Ιωνικός 2010

(Αναστασίου- Παπαδόπουλος)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Απόλλων Σταυρούπολης

(Γράψας- Κυριακού)

Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- ΑΟ Πολιτείας

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Αθηναϊκός

(Χρηστίδη- Λεφάκης)

 

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΕΑΚ Χανίων 13:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης

(Σαματά- Πρεβενά)

 

Κυριακή 24 Μαρτίου 2019

Α2 Ανδρών (Α’ φάση πλέι οφ)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ζαφειράκης Νάουσας

(Νάσκος- Χαρίτσος)

 

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

Μυτιλήνης 20:00, Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Μυτιλήνης
(Καπέλη- Τζουραμάνης)

 

Β’ Ανδρών (14η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, Μακεδών- Κύκλωπες

(Βαγγελτζίκης- Μπαλάκος)

Προσοτσάνης 15:00, Προσοτσάνη- Πανσερραϊκός

(Ουζούνης- Αγγελίδης)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Κοζάνης

(Τέμης- Πήτας)

 

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΔΓ Νίκαιας 14:00, Άρης- Σεριφάτο Αιγίου

(Παπαματθαίου- Τσάμος)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων- Ορφέας Κατερίνης

(Γράψας- Βαγγελτζίκης)

 

Τετάρτη 27 Μαρτίου 2019

Handball Premier (21η αγωνιστική)

Ρέντη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Φίλιππος Βέροιας

(Κουτσός- Ζήσης, Μίγκας)

ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Διομήδης Άργους

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Συκεών 20:00, Φοίβος Συκεών- ΑΕΣΧ Πυλαίας

(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

 

Πέμπτη 28 Μαρτίου 2019

Β΄ Ανδρών (4η αγωνιστική)

Μυτιλήνης 17:00, Αίαντας Μυτιλήνης- ΑΟ Πολιχνίτου

(Καπέλη- Παπαδημητρίου)

Β΄ Ανδρών (11η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 19:30, ΑΟ Ιωαννίνων- Ελπίδες Αμυνταίου

(Τέμης- Πήτας)

 

More in Διαιτησία