Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (14-16/12/2018)

Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος), Handball Premier (10η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική), Α2 Ανδρών, Β’ Ανδρών, Α2 Γυναικών

ked-oxe ΚΕΔ

Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου 2018

Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)

ΔΑΚ Κιλκίς 21:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

 

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Bianco Monte Δράμα 86
(Σκλαβενίτης- Φωκίτης, Μίγκας)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΧΑΝΘ
(Κουτσός- Ανταλής, Δημάκης)

 

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 15:30, Βέροια 2017- ΟΦΝ Ιωνίας
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Φίλιππος Βέροιας
(Τέμης- Γιάννου, Αγγελίδης)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Κυριακούλιας)

 

Α2 Ανδρών (Βόρειος όμιλος- 7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Απόλλων Καλαμαριάς

(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Ζαφειράκης Νάουσας

(Πατιός- Τσιάνας)

 

Α2 Ανδρών (Νότιος όμιλος- 9η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Τελαμών Σαλαμίνας

(Ψύλλος- Λεφάκης)

Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Πανελλήνιος

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΕΣΝ Βριλησσίων

(Τσάκωνας- Γιαβρούτας)

Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Ιωνικός ΝΦ

(Βήτας- Καρυδάκης)

 

Β’ Ανδρών (4η-5η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 17:00, Ιδομενέας Γαλατά- ΓΣ Χανίων

(Σαματά- Μπαγάκη)

Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός- Αγριά Βόλου

(Ζήσης- Τσάμος)

Σαλαμίνας 18:00, Πανιώνιος- Ηλυσιακός

(Μερτινιάν- Γιακαλής)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:30, Πόντιοι Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης

(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- Σεριφάτο Αιγίου

(Σαμάτα- Μπαγάκη)

Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φιλώτας Φλώρινας

(Δημητριάδης- Μαυρίδης)

ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΑΣ Ηλιούπολης

(Μπράμου- Γερουλάνος)

Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- ΑΟ Προσοτσάνης

(Μπουγιάκας- Πήτας)

 

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (10η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- Αερωπός Έδεσσας
(Συρεπίσιος- Τόλιος, Αντωνόπουλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φοίβος Συκεών
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΑΕΚ (ΕΡΤ3)
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν- Μεϊμαρίδης)

 

Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Honda Πανόραμα

(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Δημόλας)

 

Α2 Ανδρών (Βόρειος όμιλος- 7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Φαίακας Κέρκυρας

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Άρης Θεσσαλονίκης

(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)

 

Α2 Ανδρών (Νότιος όμιλος- 9η αγωνιστική)

Δαϊς 21:00, ΑΟ Νηρεύς- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

(Ψύλλος- Λεφάκης)

 

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)

Μετς 14:00, Πήγασος Κυψέλης- Αθηναϊκός

(Τσάμος- Γιακαλής)

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- Ελπίδες Αμυνταίου

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟ Ιωαννίνων

(Λινάρδος- Πήτας)

Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Ιωνικός 2010

(Ζήσης- Τσάμος)

Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας

(Τέμης- Γιάννου)

Δράμας 19:00, ΓΕ Δράμας- Μακεδών

(Παρασκευούδης- Σαββίδης)

Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- Κύκλωπες

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Ναυπλίου 19:30, ΓΣ Πολυνίκης- Έσπερος Καλλιθέας

(Βήτας- Καρυδάκης)

Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων- ΑΟ Προσοτσάνης

(Μιχαηλίδης- Τορνικίδης)

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Σταυρούπολης 15:00, Απόλλων- Ελπίδες Αμυνταίου

(Μπαλάκος- Βελάνη)

ΔΓ Νίκαιας 19:30, ΑΟΔΚ Άρης- ΑΕΚ Βύρωνα (Μπράμου- Γερουλάνος)

 

 

 

 

 

 

 

 

More in Διαιτησία