Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (16-19/2/2019)

Handball Premier (17η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική), A2 Ανδρών (12η-15η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

 

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (17η αγωνιστική)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΠΑΟΚ Βεργίνα TV

(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ

(Πατιός- Τσιάνας, Θεοδοσάκης)

 

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)

Πανοράματος 16:30, HONDA Πανόραμα- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Σαμαράς)

 

Τελικός Κυπέλλου Γυναικών

Κωστακιών Άρτας 17:00, ΠΑΟΚ Mateco- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (ΕΡΤ3)

(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Αγγελίδης- Παρτεμιάν)

 

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Αρχέλαος Κατερίνης

(Γράψας- Κυριακού)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Απόλλων

(Νάσκος- Χαρίτσος)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρίων Πτολεμαΐδας

(Καζαντζίδη- Μπουγιάκας)

 

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)

Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- Λεωνίδας

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

 

 

Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Τελαμών Σαλαμίνας

(Ανταλής- Ζήσης)

Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΕΣΝ Βριλησσίων

(Βήτας- Γιακαλής)

 

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)

Αγ. Θωμά Λαρ. 15:00, Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας- ΑΟΑ Καστοριάς

(Αναστασίου- Παπαδόπουλος)

Αλεξανδρούπολης 17:00, Κύκλωπες- Απόλλων Σταυρούπολης

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Ιωνικός ΝΜ

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Προσοτσάνη

(Γρηγοριάδης- Τομίδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟ Κοζάνης

(Τέμης- Γιάννου)

Σερρών 18:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- ΑΕΚ Βύρωνα

(Σκλαβενίτης- Μπράμου)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Φιλώτας Φλώρινας- Απόλλων

(Μαυρίδης- Πήτας)

ΔΚΓ Αιγίου 20:00, Σεριφάτο Αιγίου- Ιωνικός Ν.

(Αβράμης- Χρυσικόπουλος)

ΔΓ Νικαίας 20:30, ΑΟΔΚ- Άρη- ΕΑΧ Χανιά

(Παπαματθαίου- Λεφάκης)

 

 

 

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (17η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 14:00, ΑΣΕ Δούκα- Φίλιππος Βέροιας

(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Άρης Νίκαιας

(Τζαφερόπουλος- Καζαντζίδης, Παρτεμιάν)

Ρέντη 17:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Διομήδης Άργους (ΕΡΤ3)

(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Κυριακούλιας)

 

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Πρωτέας Άρτας

(Πατιός- Τσιάνας, Θεοδοσάκης)

 

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Πανελλήνιος

(Χρηστίδη- Κουτσός)

ΟΑΚΑ 19:00, Νηρέας- Ποσειδών Λουτρακίου

(Τσάμος- Καρυδάκης)

 

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 14:00, ΑΣ Ιωνικός 2010- Πανιώνιος ΓΣΣ

(Ανταλής- Ζήσης)

Μετς 14:30, Πήγασος Κύψελης- Πολυνίκης

(Λεφάκης- Γιακάλης)

ΔΑΚ Αμυνταίου 16:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Άρτα Handball 2015

(Τέμης- Γιάννου)

Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Πόντιοι Κιλκίς

(Μπαλάκος- Βελάνη)

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 16:00, ΑΣ Ηλιούπολης- ΕΑΧ Χανιά

(Τσάμος- Καρυδάκης)

 

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

Κέρκυρας 14:30, Φαίακας Κέρκυρας- Εθνικός Κοζάνης

(Πήτας- Δημητριάδης)

ΔΓ Βύρωνα 17:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Αθηναϊκός

(Παπαματθαίου- Μπράμου)

Προσοτσάνης 17:00, Προσοτσάνη- Ορφέας Κατερίνης

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

 

 

Τρίτη 19 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (18η αγωνιστική)

Κραχτίδης 16:00, Bianco Μonte Δράμα- ΑΕΚ

(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Αγγελίδης)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

More in Διαιτησία