Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (19-20/1/2019)

Handball Premier (13η αγωνιστική), A1 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

 

Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΠΑΟΚ Βεργίνα ΤV
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Bianco Monte Δράμα 1986
(Νάσκος- Χαρίτσος, Θεοδοσάκης)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- ΧΑΝΘ
(Τσάκωνας- Μερτινιάν, Μίγκας)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Διομήδης Άργους
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)

 

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Honda Πανόραμα
(Bήτας- Ψύλλος, Νικολάου)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- Μέγας Αλέξανδρος
(Παρασκευούδης- Ουζούνης, Σαμαράς)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΟΦΝ Ιωνίας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Κορρές)

 

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Απόλλων

(Βήτας- Ψύλλος)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Αρίων Πτολεμαΐδας

(Τζαφερόπουλος- Αναστασίου)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Άρης Θεσσαλονίκης

(Τέμης- Γιάννου)

 

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- ΕΣΝ Βριλησσίων

(Σκλαβενίτης- Ανταλής)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας- Ποσειδών Λουτρακίου

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Τελαμώνας Σαλαμίνας

(Τόλιος- Ζήσης)

Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΓΑΣ Καματερού

(Κουτσός- Τσάμος)

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

Αγ. Θωμά 15:00, Αγ. Κωνσταντίνος- Ελπίδες Αμυνταίου

(Παπαδόπουλος- Βαγγελτζίκης)

Ιλισίων 16:30, Ηλυσιακός- Ολυμπιακός Κ.

(Λεφάκης- Γιακαλής)

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- ΑΟ Πολιτείας

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης

(Γράψας- Κυριακού)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:30, Πόντιοι Κιλκίς- Απόλλων

(Μπουγιάκας- Καζαντζίδης)

ΔΑΚ Άρτας 20:00, Άρτα Handball 2015- AΟ Ιωαννίνων

(Βήτας- Ψύλλος)

Προσοτσάνης 20:00, Προσοτσάνη- ΓΕ Δράμας

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Πήγασος Κυψέλης

(Καρυδάκης- Γερουλάνος)

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Φιλώτας Φλώρινας

(Πήτας- Λάσκαρης)

 

Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (13η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΕΚ
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤ3)
(Τόλιος- Κουτσός, Μπεμπέτσος)

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Βέροια 2017
(Γρηγοριάδης- Τομίδης, Μεϊμαρίδης)

 

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φαίακας Κέρκυρας

(Τζαφερόπουλος- Λινάρδος)

 

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)

Νέα Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΟ Νηρευς

(Μερτινιάν- Γιακαλής)

 

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 15:00, Ιωνικός Ν.Μ- Πανιώνιος

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς

(Γιάννου- Πήτας)

Πάτρας 19:00, Ακαδημία- Πολυνίκης

(Σκλαβενίτης- Καρυδάκης)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΜΓΣ Πανσερραϊκός

(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

 

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Φαίακας Κέρκυρας

(Αναστασίου- Μαυρίδης)

ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΟΔΚ- Άρης

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Ηλιούπολης 19:30, Ηλιούπολη- ΑΕΚ Βύρωνα

(Μπράμου- Λεφάκης)

ΔΑΚ Σταυρόπουλης 20:30, Απόλλων- Εθνικός Κοζάνης

(Χαρίτσος- Βελάνη)

 

 

 

 

 

 

 

More in Διαιτησία