Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (2-3/2/2019)

Handball Premier (15η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (ημιτελικά), Α2 Ανδρών (10η, 13η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (15η αγωνιστική)

Συκεών 16:00, Φοίβος Συκεών- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή

(Νάσκος- Χαρίτσος, Μεϊμαρίδης)

Δαϊς 18:00, ΑΣΕ Δούκα- ΧΑΝΘ

(Σκλαβενίτης- Τόλιος, Μπεμπέτσος)

Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Διομήδης Άργους

(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Χατζηγεωργίου)

ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΕΚ

(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

 

Κύπελλο Γυναικών (ημιτελικά)

Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας

(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Δημόλας)

Πανοράματος 16:30, Honda Πανόραμα- ΠΑΟΚ Mateco

(Γρηγοριάδης- Τομίδης, Παρτεμιάν)

 

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θεσσαλονίκης- Απόλλων

(Μιχαηλίδης- Γράψας)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Αρχέλαος

(Τέμης- Γιάννου)

ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Φαίακας Κέρκυρας

(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

 

 

 

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Πανελλήνιος

(Κινατζίδης- Φωτακίδης)

Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΓΑΣ Καματερού

(Κουτσός- Γιακαλής)

Δαίς 20:15, Νηρέας- Τελαμών

(Βήτας- Ψύλλος)

Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΕΣΝ Βριλησσίων

(Τσάκωνας- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)

 

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)

Αγ. Θωμά Λάρισας 15:00, Αγ. Κωνσταντίνος- ΑΟ Ιωαννίνων

(Ρέλλιας- Π        αλαμιώτης)

ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- AO Κοζάνης

(Τέμης- Γιάννου)

Αλεξανδρούπολης 17:00, Κύκλωπες- Προσοτσάνη

(Ουζούνης- Αγγελίδης)

Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Πόντιοι Κιλκίς

(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Μακεδών

(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)

 

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Σταυρούπολης 19:00, Απόλλων- Φιλώτας Φλώρινας

(Γράψας- Κολυβέρη)

 

 

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019

Handball Premier (15η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ Βεργίνα TV

(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Αγγελίδης)

Νίκαιας 17:00, Άρης Νίκαιας- Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤ3)

(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)

 

 

 

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Αρίων Πτολεμαΐδας

(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)

 

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ποσειδών

(Χρηστίδη- Μπράμου)

 

Β’ Ανδρών (3η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισου 21:00, Ιδομενέας Γαλατά- Ωρίωνας Χανίων

(Σαματά- Πρεβενά)

 

Β’ Ανδρών (8η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 14:00, Ιωνικός 2010- Ηλυσιακός

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

Μετς 14:30, Πήγασος- ΑΕΚ Βύρωνα

(Βήτας- Λεφάκης)

Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας

(Τσάκωνας- Φωκίτης, Κυριακούλιας)

Κερατσινίου 17:00, Ολυμπιακός- Πανιώνιος

(Ανταλής- Τσάμος)

Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Ιωνικός ΝΜ

(Καρυδάκης- Γερουλάνος)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου –ΑΟΑ Καστοριάς

(Τέμης- Πήτας)

Δράμας 18:00, ΓΕ Δράμας- Απόλλων

(Ουζούνης- Παρασκευούδης)

 

More in Διαιτησία