Πρόγραμμα και Ορισμοί (20-21/1/2018)

Handball Premier (12η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (10η , 12η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (5η , 6η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η, 6η αγωνιστική)

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018

Handball Premier (12η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- ΧΑΝΘ (Βήτας- Σκλαβενίτης, Κυριακούλιας)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:30, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- Αερωπός Έδεσσας (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Θεοδοσάκης)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Φωκίτης- Κουτσός, Αντωνόπουλος)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 (Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΓΑΣ Καματερού (Νάσκος- Χαρίτσος, Ζέρβας)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- ΓΑΣ Καματερού (Χασκής- Λινάρδος, Λιακόπουλος)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- ΟΦΝ Ιωνίας (Κατσίκης- Βαγγελτζίκης, Μεϊμαρίδης)

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Χασκής- Λινάρδος)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Μακεδονικός (Τέμης- Γιάννου)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Αρχέλαος Κατερίνης (Γρηγοριάδης- Τομίδης)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου- Λεωνίδας (Γράψας- Κυριάκου)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Άρης Νίκαιας (Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- Έσπερος Καλλιθεάς (Τσάκωνας- Ανταλής)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ποσειδών Λουτρακίου (Τόλιος- Ζήσης)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- Απόλλων Καλαμαριάς (Μιχαηλίδης- Μαυρίδης)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
Βύρωνα 16:45, Αθηναϊκός- Προοδευτική (Λεφάκης- Μπράμου)
Νίκος Γραμματικός 18:00, Τελαμώνας- Πήγασος Κυψέλης (Καρυδάκης- Παχής)
Βύρωνα 18:30, Αναγέννηση Βύρωνα- Ιωνικός Λαμίας (Λεφάκης- Μπράμου)
Ιλισίων 20:00, Ηλυσιακός- Πολυνίκης Ναυπλίου (Γιαβρούτας- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Γιώργος Χαλκίδης 16:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Βέροια 2017 (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Σταυρούπολης 16:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Φαίακας Κέρκυρας (Τορνικίδης- Κοτζαφίλιου)

 

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018
Handball Premier (12η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 20:00 (WebTV ΕΡΤ) ΑΕΚ- Διομήδης Άργους (Τσάκωνας- Μερτινιάν, Μίγκας)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Φιλίππειο 17:00, Φίλιππος Βέροιας- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών (Λινάρδος- Μαυρίδης, Σίσκου)

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Μπέτμαν- Ουζούνης)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φαίακας Κέρκυρας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- ΟΦΝ Ιωνίας (Τόλιος- Ανταλής)

Β’ Ανδρών (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Απόλλων Σταυρούπολης (Γράψας- Βαγγελτζίκης)
Δράμας 17:00, ΟΛΑ Δράμας- Πανσερραϊκός (Σαπανίδης- Αποστολίδης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΓΣ Άρτας «Άνω Πόλη» (Τέμης- Πήτας)
Κοζάνης 18:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟ Ιωαννίνων (Μπουγιάκας- Κυριάκου)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Πανιώνιος ΓΣ (Φωκίτης- Λεφάκης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Κραχτίδης 14:00, ΓΣ Δράμα 1986- Ακρίτες Νευροκοπίου (Παρασκευούδης- Ηλιάδης)
Δράμας 15:00, ΟΛΑ Δράμας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Σαπανίδης- Αποστολίδης)
Προσοτσάνης 16:30, ΑΟ Προσοτσάνης- Δημοκρίτειο (Παρασκευούδης- Ηλιάδης)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΧ Ιωαννίνων (Παπαδόπουλος- Βαγγελτζίκης)
Κατερίνης 16:00, Ορφέας- Εθνικός Κοζάνης (Αναστασίου- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 17:00, Αναγέννηση Βύρωνα- ΕΑΧ Χανιά (Μπράμου- Ζήσης)
Νίκαιας 19:30, Άρης Νίκαιας- Αθηναϊκός (Κουτσός- Δαμάσκος)
Ηλιούπολης 20:00, ΑΣ Ηλιούπολης- Σεριφάτο Αιγίου (Παχής- Μπράμου)