Connect with us

Διαιτησία

Πρόγραμμα και Ορισμοί (26-27/1/2019)

Στον Πλάτωνα στη Νίκαια, Ολυμπιακός- Αερωπός την Κυριακή

ked-oxe ΚΕΔ

Handball Premier (14η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (ημιτελικά), Α2 Ανδρών (9η και 12η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)

Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (14η αγωνιστική)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ Βεργίνα ΤV- Άρης Νίκαιας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης, Θεοδοσάκης)
Δράμας 19:00, Bianco Monte Δράμα- Φοίβος Συκεών
(Μιχαηλίδης- Τσιάνας, Χατζηγεωργίου)

*Αλλαγή γηπέδου και ώρας, λόγω προβλήματος στο “Κραχτίδη”
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Φίλιππος Βέροιας
(Τόλιος- Ανταλής, Νικολίτσας)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- Δούκας
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μπεμπέτσος)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΠΑΟΚ Mateco
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Κύπελλο Γυναικών (ημιτελικά)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Νάσκος- Χαρίτσος, Σαμαράς)

 

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική- Βόρειος όμιλος)

ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος- Ζαφειράκης

(Γράψας- Κυριακού)

Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- Πρωτέας Άρτας

(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Άρης Θ.

(Μαυρίδης- Πήτας)

 

Α2 Ανδρών (12η αγωνιστική- Νότιος όμιλος) 

Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Λεωνίδας

(Βήτας- Τσάμος)

Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- ΟΦΝ Ιωνίας

(Σκλαβενίτης- Ψύλλος)

Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών- Ιωνικός ΝΦ

(Τσάκωνας- Φωκίτης)

ΟΑΚΑ 21:00, Νηρέας- ΓΣ Παπασιδέρης

(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)

 

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)

ΔΓ Βύρωνα 18:00, ΑΕΚ Βύρωνα- Σεριφάτο Αιγίου

(Χρηστίδη- Γερουλάνος)

 

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)

ΔΑΚ Λαμίας 16:00, Ιωνικός 2010- Αγριά Βόλου

(Ρέλλιας- Παλαμιώτης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Ελπίδες Αμυνταίου

(Τέμης- Γιάννου)

Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός- Ιωνικός Ν.Μ.

(Παπαματθαίου- Μπράμου)

 

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (14η αγωνιστική)
Νίκαιας 16:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Αερωπός Έδεσσας
(Τσάκωνας- Ζήσης, Μίγκας)

*Αλλαγή γηπέδου από του Ρέντη, στον «Πλάτωνα»
ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ- ΑΕΣΧ Πυλαίας (ΕΡΤ3)
(Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Θεοδοσάκης)

Κύπελλο Γυναικών (ημιτελικά)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Μateco- Honda Πανόραμα
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Δημόλας)

Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- ΓΑΣ Κιλκίς

(Γράψας- Κυριακού)

 

Β’ Ανδρών (7η αγωνιστική)

Μετς 15:00, Πήγασος Κυψέλης- Ακαδημία Πάτρας

(Ψύλλος- Λεφάκης)

Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας

(Πήτας- Λάσκαρης)

ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Έσπερος Καλλιθέας

(Συρεπίσιος- Ανταλής)

Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Άρτα Handball 2015

(Τέμης- Γιάννου)

Δράμας 18:00, ΓΕ Δράμας- Πόντιοι Κιλκίς

(Παρασκευούδης- Σαπανίδης)

Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- ΑΟ Προσοτσάνης
(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)

ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης- ΑΕΚ Βύρωνα

(Βήτας- Σκλαβενίτης)

Πολιτείας 19:30, ΑΟ Πολιτείας- Ηλυσιακός

(Φωκίτης- Κουτσός)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Αλέξανδρος Αξιούπολης

(Μιχαηλίδης- Βελάνη)

 

*Ο αγώνας Τελαμών- Πανελλήνιος (Α2 Ανδρών) αναβλήθηκε λόγω υλικών ζημιών στο γήπεδο που προκάλεσε η κακοκαιρία.

*Ο αγώνας Κύκλωπες- Μακεδών (Β’ Ανδρών) δεν θα διεξαχθεί κατόπιν έγγραφης παραίτησης του φιλοξενούμενου σωματείου από το παιχνίδι.

*Ο Μιχάλης Μιχαηλίδης αντικατέστησε τον Κώστα Πατιό στο ματς Δράμα- Φοίβος, λόγω ασθενείας του τελευταίου.

 

More in Διαιτησία