Τα αποτελέσματα της ΕΣΧΑ

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β΄, Μίνι Αγόρια, Μίνι Κορίτσια, Μίνι «Ευ Αγωνίζεσθαι» καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Παίδων «Τάσος Δανήλος», πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 18-19/5/2019 και την Πέμπτη 23/5/2019, οι παρακάτω συναντήσεις:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. Δανήλος»:

3η αγωνιστική:

Α’ Όμιλος:

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΕΚ: 33-38

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 27-52

ΑΕΚ Βύρωνα-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 36-40

Β’ Όμιλος:

Ηλυσιακός-ΑΣΕ Δούκα: 19-30

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Πανελλήνιος ΓΣ: 30-26

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’:

16η αγωνιστική-Θέσεις 1-10:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΑΣ Καματερού: 14-30

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΕΚ Βύρωνα: 24-18

ΑΣΕ Δούκα Α’-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 35-21

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΟΧ Φοίβος: 46-26

ΑΕΚ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 13-39

16η αγωνιστική-Θέσεις 11-19:

Αθηναϊκός-Ηλυσιακός: 27-24

ΑΣΕ Δούκα Β’-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 21-22

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΟ Πολιτείας: 33-16

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’ :

17η αγωνιστική:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 18-12

ΑΣ Ηλιούπολης-Πανιώνιος ΓΣΣ: 29-6

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’:

13η αγωνιστική-Θέσει; 1-8:

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 21-18

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 26-28

ΑΣΕ Δούκα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 23-24

13η αγωνιστική-Θέσεις 9-16:

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 34-22

ΑΕΚ 2007-ΓΑΣ Καματερού: 19-34

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΕΚ Βύρωνα: 30-21

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-Πανελλήνιος ΓΣ: 32-19

12η αγωνιστική-Θέσεις 17-24:

ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Πανιώνιος ΓΣΣ: 20-21

13η αγωνιστική-Θέσεις 17-24:

Έσπερος Καλλιθέας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 24-17

Τελαμώνας Σαλαμίνας-Ηλυσιακός: 14-15

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’:

16η αγωνιστική:

Αθηναϊκός-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 21-20

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 15-30

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ:

1η αγωνιστική Β’ Φάσης:

ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 33-27

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 1-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 23-25

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 1: 17-19

ΓΑΣ Καματερού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 24-39

Ηλυσιακός 1-ΓΑΣ Καματερού: 13-30

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ηλυσιακός 1: 43-21

Θρακομακεδόνες 1-ΟΦ Ν. Ιωνίας 1: 26-12

ΟΦ Ν. Ιωνίας 1-ΕΣΝ Βριλησσίων κόκκινοι: 10-17

ΕΣΝ Βριλησσίων κόκκινοι-Θρακομακεδόνες 1: 20-16

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 2-ΑΕΚ Βύρωνα: 10-0 (αα)

ΑΕΚ Βύρωνα-Πανελλήνιος ΓΣ: 0-10 (αα)

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 2: 43-8

Ιωνικός Ν. Φιλαδελφείας 1-ΑΕΚ:΅28-20

ΑΕΚ-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 12-13

ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας 1: 9-17

Αθηναϊκός-ΑΣΕ Δούκα 1: 40-29

ΑΣΕ Δούκα 1-Ολυμπιακός Κερατσινίου 1: 27-21

Ολυμπιακός Κερατσινίου 1-Αθηναϊκός: 34-31

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

4η αγωνιστική:

Αθηναϊκός-ΓΑΣ Καματερού: 23-37

ΓΑΣ Καματερού-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 32-28

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Αθηναϊκός: 42-21

ΑΕΚ Βύρωνα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 22-30

Αθηναϊκός-ΑΕΚ Βύρωνα: 24-23

ΔΑΣ Ζεφυρίου 2-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 26-15

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 5-30

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΔΑΣ Ζεφυρίου 2: 25-3

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου 2: 14-15

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-23

Τελαμώνας Σαλαμίνας-Θρακομακεδόνες: 19-20

ΔΑΣ Ζεφυρίου 1-Θρακομακεδόνες: 33-22

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 18-32

Θρακομακεδόνες-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 37-19

ΜΙΝΙ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ

4η αγωνιστική:

ΕΣΝ Βριλησσίων Πάνθηρες-Ηλυσιακός 2: 21-23

Ηλυσιακός 2-ΟΦ Ν. Ιωνίας 2: 19-15

ΑΟ Πολιτείας-ΟΦ Ν. Ιωνίας 2: 0-10 (αα)

ΕΣΝ Βριλησσίων Πάνθηρες-ΑΟ Πολιτείας: 10-0 (αα)

ΟΦ Ν. Ιωνίας 2-ΕΣΝ Βριλησσίων Πάνθηρες: 32-30