Τα αποτελέσματα της ΕΣΧΑ

Σε αγώνες για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, Μίνι Αγόρια καθώς και για το Κύπελλο ΕΣΧΑ Παίδων «Τ. Δανήλος», που έγιναν την Παρασκευή 31/5/2019, το Σαββατοκύριακο 1-2/6/2019, την Δευτέρα 3/6/2019 και την Τετάρτη 4/6/2019, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ «Τ. Δανήλος»

Α’ Όμιλος-4η αγωνιστική:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΕΚ Βύρωνα: 35-29

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 57-28

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 39-35

Β’ Όμιλος-1η αγωνιστική/εξ αναβολής:

Ηλυσιακός-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 16-32

Β’ Όμιλος-4η αγωνιστική:

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ηλυσιακός: 37-27

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

15η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-10:

ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων: 23-21

17η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-10:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΕΚ: 30-26

18η αγωνιστική-θέσεις 1-10:

ΑΣΟΧ Φοίβος-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 26-25

ΑΕΚ-ΑΣΕ Δούκα Α’: 19-35

ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων Β’: 20-30

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΕΚ Βύρωνα: 29-17

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 28-24

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

16η αγωνιστική-εξ αναβολής:

Πανιώνιος ΓΣΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 6-33

17η αγωνιστική-εξ αναβολής:

Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 12-37

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 38-21

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

8η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-8:

ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 15-30

13η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 1-8:

ΑΕΚ 2006-Αθηναϊκός: 38-21

12η αγωνιστική/εξ αναβολής-θέσεις 9-16:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 22-30

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

17η αγωνιστική:

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-Αθηναϊκός: 24-20

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 19-22

ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 27-16

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-Αθηναϊκός: 22-29

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

2η αγωνιστική Β’ Φάση:

Αθηναϊκός-ΓΑΣ Καματερού: 24-39

ΓΑΣ Καματερού-Θρακομακεδόνες 1: 32-24

Θρακομακεδόνες 1-Αθηναϊκός: 24-23

Τελαμώνας Σαλαμίνας-ΑΕΚ Βύρωνα: 0-10 (αα)

ΑΕΚ Βύρωνα-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 1: 27-29

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 1-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 10-0 (αα)

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Πανελλήνιος ΓΣ: 22-10

Πανελλήνιος ΓΣ-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 18-24

ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 10-22

ΟΦ Ν. Ιωνίας 1-ΑΣΕ Δούκα 1: 22-29

ΑΣΕ Δούκα 1-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 24-43

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας 1: 44-21

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 2: 52-10

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 2-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 9-30

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 17-26