Connect with us

Ανάπτυξη

Τα αποτελέσματα της ΕΣΧΑ

Σε συναντήσεις για Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, που διεξήχθησαν την Τετάρτη 12/12/2018, την Πέμπτη 13/12/2018, το Σαββατοκύριακο 15-16/12/2018 και την Δευτέρα 17/12/2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

Σε συναντήσεις για Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, που διεξήχθησαν την Τετάρτη 12/12/2018, την Πέμπτη 13/12/2018, το Σαββατοκύριακο 15-16/12/2018 και την Δευτέρα 17/12/2018, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΤΕΤΑΡΤΗ 12/12/2018:

ΝΕΑΝΙΔΩΝ:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 7-33

ΠΕΜΠΤΗ 13/12/2018:

ΕΦΗΒΩΝ:

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 24-21

ΑΣΕ Δούκα-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 32-28

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΑΣ Καματερού: 42-22

ΠΑΙΔΩΝ:

Πανιώνιος-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 36-30

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΕΚ Βύρωνα: 28-31

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Έσπερος Καλλιθέας: 33-29

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 28-25

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων Α’: 20-18

ΑΕΚ-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 29-12

ΓΑΣ Καματερού-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 26-25

ΑΣΟΧ Φοίβος-Πανελλήνιος ΓΣ: 16-40

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 16-22

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Νέας Ιωνίας: 15-25

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΑΣΕ Δούκα-Τελαμώνας Σαλαμίνας: 24-12

Αθηναϊκός-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 27-26

Ηλυσιακός-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 14-26

ΟΦ Νέας Ιωνίας-Έσπερος Καλλιθέας: 31-23

ΑΕΚ 2007-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 14-38

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 20-22

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ 2006: 17-32

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-12

Αθηναϊκός-ΓΑΣ Καματερού: 18-24

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 23-22

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018:

ΠΑΙΔΩΝ:

ΑΣΕ Δούκα-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 32-24

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 36-28

ΟΦ Νέας Ιωνίας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 33-30

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Πανιώνιος ΓΣΣ: 31-36

ΑΕΚ-Ηλυσιακός: 31-21

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 29-9

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:

ΑΕΚ Βύρωνα-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων Β’ : 19-32

Αθηναϊκός-ΑΣΕ Δούκα Β’: 20-27

Έσπερος Καλλιθέας-Ηλυσιακός: 18-17

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Πανιώνιος ΓΣΣ: 34-9

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού: 12-23

ΑΣ Ηλιούπολης-Αθηναϊκός: 16-11

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 28-3

ΑΟ Πολιτείας-Πανελλήνιος ΓΣ: 14-42

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-Πανιώνιος ΓΣΣ: 46-5

ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 20-40

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΑΣ Ηλιούπολης: 13-30

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/12/2018:

ΕΦΗΒΩΝ:

ΑΕΚ-ΑΕΚ Βύρωνα: 44-30

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΓΑΣ Καματερού: 47-31

More in Ανάπτυξη