Το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα της ΕΣΧΘ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΧΘ 2019-2020

ΝΕΩΝ

1η Αγωνιστική (03/11/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική (01/12/2019)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΡΕΠΟ

3η Αγωνιστική (26/01/2020)

ΠΑΟΚ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική (22/03/2020)

ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΡΕΠΟ

5η Αγωνιστική (29/03/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική (05/04/2020)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΡΕΠΟ

ΕΦΗΒΩΝ

1η Αγωνιστική (06/10/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ

2η Αγωνιστική (20/10/2019)

ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ

3η Αγωνιστική (10/11/2019)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΑΝΘ

4η Αγωνιστική (19/01/2020)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική (02/02/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΧΑΝΘ

6η Αγωνιστική (08/03/2020)

ΠΑΟΚ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική (16/11/2019)

ΠΑΟΚ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική (23/11/2019)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΡΕΠΟ

3η Αγωνιστική (30/11/2019)

ΑΡΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ – ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική (07/12/2019)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΧΑΝΘ – ΡΕΠΟ

5η Αγωνιστική (14/12/2019)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ – ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική (21/12/2019)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική (11/01/2020)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΡΗΣ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική (25/01/2020)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ – ΑΡΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΡΕΠΟ

9η Αγωνιστική (08/02/2020)

ΠΑΟΚ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΡΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική (15/02/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΡΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ – ΡΕΠΟ

11η Αγωνιστική (22/02/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΝΘ – ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική (14/03/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΝΘ
ΑΡΗΣ – ΡΕΠΟ

13η Αγωνιστική (21/03/2020)

ΧΑΝΘ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική (28/03/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ
ΑΡΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΡΕΠΟ


ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α

1η Αγωνιστική (2-3/11/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΟΚ 1 – ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ 2 – ΑΡΗΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

2η Αγωνιστική (9-10/11/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ 1

ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ 2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ

3η Αγωνιστική (23-24/11/2019)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΠΑΟΚ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΠΑΟΚ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΡΗΣ – ΧΑΝΘ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική (30-1/12/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ 1

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ 2

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΡΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΧΑΝΘ

5η Αγωνιστική (7-8/12/2019)

ΠΑΟΚ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΠΑΟΚ 2 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΑΡΗΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΧΑΝΘ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

6η Αγωνιστική (14-15/12/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΠΑΟΚ 2

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΑΟΚ 1

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΡΗΣ

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΧΑΝΘ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

7η Αγωνιστική (21-22/12/2019)

ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΠΑΟΚ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΠΑΟΚ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΧΑΝΘ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

8η Αγωνιστική (11-12/1/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΧΑΝΘ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΡΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΑΟΚ 2

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΑΟΚ 1

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

9η Αγωνιστική (18-19/1/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΑΡΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΠΑΟΚ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΠΑΟΚ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

10η Αγωνιστική (25-26/1/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΧΑΝΘ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΡΗΣ

ΠΑΟΚ 1 – ΠΑΟΚ 2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

11η Αγωνιστική (1-2/2/2020)

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΧΑΝΘ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 1

ΠΑΟΚ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

12η Αγωνιστική (8-9/2/2020)

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ 1

ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ 2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

13η Αγωνιστική (15-16/2/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΠΑΟΚ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΟΚ 2 – ΧΑΝΘ

ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

14η Αγωνιστική (22-23/2/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ 1

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ 2

ΧΑΝΘ – ΑΡΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

15η Αγωνιστική (7-8/3/2020)

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΠΑΟΚ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΠΑΟΚ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΡΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΧΑΝΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

16η Αγωνιστική (14-15/3/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΠΑΟΚ 1

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ 2

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΗΣ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

17η Αγωνιστική (21-22/3/2020)

ΠΑΟΚ 2 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΠΑΟΚ 1 – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΑΡΗΣ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΧΑΝΘ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

18η Αγωνιστική (28-29/3/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΡΗΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΑΟΚ 2

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΠΑΟΚ 1

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΧΑΝΘ

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

19η Αγωνιστική (4-5/4/2020)

ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΠΑΟΚ 2 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΠΑΟΚ 1 – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20η Αγωνιστική (11-12/4/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΧΑΝΘ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΡΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΠΑΟΚ 2

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ 1

21η Αγωνιστική (9-10/5/2020)

ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2

ΧΑΝΘ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1

ΑΡΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2

ΠΑΟΚ 2 – ΠΑΟΚ 1

ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

22η Αγωνιστική (16-17/5/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 – ΑΟΔ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 – ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΦΟΙΒΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 – ΧΑΝΘ

ΠΑΟΚ 1 – ΑΡΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ 2


ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική (17/11/2019)

ΠΑΟΚ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική (24/11/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΡΕΠΟ

3η Αγωνιστική (1/12/2019)

ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΟΚ – ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική (8/12/2019)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΡΕΠΟ

5η Αγωνιστική (15/12/2019)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

ΑΡΗΣ – ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική (12/1/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική (26/1/2020)

ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΡΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική (9/2/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΠΑΟΚ – ΡΕΠΟ

9η Αγωνιστική (23/2/2020)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική (15/3/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ – ΡΕΠΟ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1η Αγωνιστική (18/1/2020)

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ

2η Αγωνιστική (1/2/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3η Αγωνιστική (15/2/2020)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ

4η Αγωνιστική (7/3/2020)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

ΑΡΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική (21/3/2020)

ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

6η Αγωνιστική (4/4/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

1η Αγωνιστική (30-1/12/2019)

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟΚ

2η Αγωνιστική (14-15/12/2019)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΟΚ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

3η Αγωνιστική (11-12/1/2020)

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – ΠΑΟΚ

4η Αγωνιστική (25-26/1/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική (8-9/2/2020)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ

6η Αγωνιστική (22-23/2/2020)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΟΚ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

7η Αγωνιστική (14-15/3/2020)

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ

8η Αγωνιστική (28-29/3/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΠΑΟΚ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

9η Αγωνιστική (11-12/4/2020)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ

10η Αγωνιστική (9-10/5/2020)

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ