Connect with us

Ανάπτυξη

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ 23-24-26/11/2019

Για τις αναπτυξιακές κατηγορίες Νέων, Νεανίδων, Παίδων, Παμπαίδων και Παγκορασίδων

ΕΣΧΑ

Σε αγώνες για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Νεανίδων, Παίδων, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 23-24 Νοεμβρίου 2019 και την Τρίτη 26 Νοεμβρίου 2019, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΝΕΩΝ (4η αγωνιστική):

Ολυμπιακός ΣΦΠ-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 53-14

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (1η αγωνιστική):

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 12-38

 

ΠΑΙΔΩΝ (7η αγωνιστική):
Α’ Όμιλος:

Πανελλήνιος ΓΣ-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 18-43

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΕΚ: 31-36

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Έσπερος Καλλιθέας: 41-18

Β’ Όμιλος:

ΑΣΕ Δούκα-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 34-13

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Αθηναϊκός: 51-28

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 20-27

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ /Κατηγορία 1 (4η αγωνιστική):

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣΕ Δούκα: 35-28

Αθηναϊκός-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 29-26

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΕΚ: 22-30

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 27-35

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΑΣ Καματερού: 23-16

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 22-28

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ /Κατηγορία 2 (4η αγωνιστική):

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Πανιώνιος  ΓΣΣ: 38-9

Ηλυσιακός-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 24-30

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 19-32

Έσπερος Καλλιθέας-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 16-33

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ (3η αγωνιστική):
Α’ Όμιλος:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 19-36

Β’ Όμιλος:

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 23-9

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ (3η αγωνιστική):
Α’ Όμιλος:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 15-19

Ηλυσιακός-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 22-15

Β’ Όμιλος:

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 6-29

ΑΣΕ Δούκα-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 41-14

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 13-42

Γ’ Όμιλος:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 10-23

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 20-18

ΓΑΣ Καματερού-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 28-21

Δ’ Όμιλος:

Αθηναϊκός 1-ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι: 14-24

Πανελλήνιος ΓΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 22-23

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ (2η αγωνιστική):

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 11-29

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 31-14

ΕΣΝ Βριλησσίων-Αθηναϊκός: 12-19

ΓΑΣ Καματερού-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 33-10

More in Ανάπτυξη