Connect with us

Ανάπτυξη

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ 30/11-1/2/2019

ΕΣΧΑ

Συνολικά 36 συναντήσεις πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 30 Νοεμβρίου και 1 Δεκεμβρίου 2019, για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’/Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α’/Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΠΑΙΔΩΝ

6η αγωνιστική (εξ αναβολής):

ΑΕΚ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 30-30

7η αγωνιστική (εξ αναβολής):

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 32-23

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

5η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 19-37

ΓΑΣ Καματερό-Αθηναϊκός: 39-7

ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 29-20

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΕΣΝ Βριλησσίων: 17-34

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’/Κατηγορία 1:

5η αγωνιστική:

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 35-26

Αθηναϊκός-ΑΣΕ Δούκα: 32-21

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 35-27

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 28-41

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΓΑΣ Καματερό: 0-10 (αα)

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων: 37-33

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’/Κατηγορία 2:

5η αγωνιστική:

ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 24-35

Πανιώνιος ΓΣΣ-Ηλυσιακός: 22-32

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 31-12

Πανελλήνιος ΓΣ-Έσπερος Καλλιθέας: 35-21

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 29-32

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’:

Α’ Όμιλος (4η αγωνιστική):

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Αθηναϊκός: 15-34

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 28-30

Β΄ Όμιλος (4η αγωνιστική):

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 47-4

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΑΣ Καματερό: 24-16

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 14-25

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’

Α’ Όμιλος (4η αγωνιστική):

Ηλυσιακός-Αθηναϊκός 2: 23-14

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 7-17

Β’ Όμιλος (4η αγωνιστική):

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα: 32-21

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 11-35

ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 33-19

Γ’ Όμιλος (4η αγωνιστική):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 21-14

ΓΑΣ Καματερό-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 39-7

Δ’ Όμιλος (4η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-Πανελλήνιος ΓΣ: 35-14

ΑΕΚ-Αθηναϊκός 1: 14-36

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

3η αγωνιστική:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 27-12

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 24-11

Αθηναϊκός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 24-21

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 9-17

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΓΑΣ Καματερό: 14-19

More in Ανάπτυξη