Connect with us

Ανάπτυξη

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ 4-8/3

Για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ και Παγκορασίδων Β

ΕΣΧΑ

Σε συναντήσεις για τα πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ (Κατηγορία 1 & 2), Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ (Κατηγορία 1, 2 και Ευ Αγωνίζεσθαι), Παγκορασίδων Β’, που διεξήχθησαν την Τετάρτη 4, την Πέμπτη 5 και το Σαββατοκύριακο 7-8 Μαρτίου 2020, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Νέων (10η αγωνιστική):

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 20-38

 

Εφήβων (7η αγωνιστική):

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 28-23

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 15-30

ΑΣΕ Δούκα-ΑΕΚ: 34-36

 

Εφήβων (8η αγωνιστική):

ΑΕΚ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 33-17

 

Παίδες Θέσεις 1-8 (9η αγωνιστική):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ: 31-35

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 21-33

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΕΣΝ Βριλησσίων: 31-17

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα: 29-39

Θέσεις 9-15 (9η αγωνιστική):

Έσπερος Καλλιθέας-Αθηναϊκός: 33-31

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 22-26

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Πανελλήνιος ΓΣ: 21-29

 

Κορασίδων (13η αγωνιστική):

ΑΣ Ηλιούπολης-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 17-27

ΓΑΣ Καματερού-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 10-0 (αα)

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων: 20-23

 

Παμπαίδων Α’ – Κατηγορία 1 (13η αγωνιστική):

Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 25-23

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 37-36

ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 20-29

ΑΕΚ-ΓΑΣ Καματερού: 35-23,

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 29-24

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 21-19

 

Παμπαίδων Α’ – Κατηγορία 2 (13η αγωνιστική):

Πανιώνιος ΓΣΣ-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 24-31

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Έσπερος Καλλιθέας: 32-16

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 31-21

 

Παγκορασίδων Α’:

Θέσεις 1-6  (7η αγωνιστική):

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 17-27

ΓΑΣ Καματερού-ΑΣ Ηλιούπολης: 17-12

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αθηναϊκός: 21-15

Θέσεις 7-11 (7η αγωνιστική):

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 13-29

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 17-27

 

Παμπαίδων Β’ Κατηγορία 1 (8η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 20-13

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Αθηναϊκός 1: 36-20

ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού: 20-31

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 25-23

Παμπαίδων Β’- Κατηγορία 2 (8η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 21-10

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Ηλυσιακός: 18-15

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΕΚ: 29-28

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 16-30

 

Παμπαίδων Β’ – Ευ Αγωνίζεσθαι  (8η αγωνιστική):

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 24-19

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 22-11

Αθηναϊκός 2-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 21-14

 

Παγκορασίδων Β’ (11η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 7-36

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Αθηναϊκός: 24-17

More in Ανάπτυξη