Connect with us

Post Game

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ 9-10/11/2019

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία των αναπτυξιακών κατηγοριών του πρωταθλήματος ΕΣΧΑ για τους αγώνες στις 9-10/11

Το Σαββατοκύριακο 9-10/11 πραγματοποιήθηκαν συνολικά 34 αγώνες στις κατηγορίες των Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ (κατηγορία 1 και 2), Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Α’ .

Η πρώτη αγωνιστική έλαβε μέρος στις κατηγορίες των Παγκορασίδων Α’ και Παμπαίδων Β’.

Στους Παίδες ο Ολυμπιακός και Δούκας συνεχίζουν «ασταμάτητοι» στην 5η αγωνιστική, καθώς έχουν κερδίσει όλα τα παιχνίδια του πρωταθλήματος, σκαρφαλώνοντας στην πρώτη θέση στους ομίλους τους.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
ΠΑΙΔΩΝ (5η αγωνιστική):

Α’ Όμιλος: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 19-26

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 17-29

Πανελλήνιος ΓΣ-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 22-43

ΑΕΚ-Έσπερος Καλλιθέας: 42-14

Β’ Όμιλος: ΕΣΝ Βριλησσίων-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 37-22

ΑΣΟΧ Φοίβος-Αθηναϊκός: 47-26

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΣΕ Δούκα: 22-44

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3η αγωνιστική):

Αθηναϊκός-ΕΣΝ Βριλησσίων: 13-47

ΓΑΣ Καματερού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 34-16

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Ηλιούπολης: 14-24

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 15-40

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’ (2η αγωνιστική):

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 24-37

ΓΑΣ Καματερού-ΑΕΚ: 29-40

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός: 24-23

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 22-16

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΓΝΟ Άρης Νίκαιας Μπλε: 20-38

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2: ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Ηλυσιακός: 28-37

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 30-17

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 22-16

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 42-17

Έσπερος Καλλιθέας-Πανιώνιος ΓΣΣ: 28-29

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ (1η αγωνιστική):

ΑΣ Ηλιούπολης-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 26-17

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 41-6

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 14-18

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 34-26

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ (1η αγωνιστική):

Α’ Όμιλος: Αθηναϊκός 2-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 9-41

Ηλυσιακός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 14-21

Β’ Όμιλος: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 31-13

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΑΣΕ Δούκα: 24-30

Γ’ Όμιλος: ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 35-19

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 21-14

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 7-21

Δ’ Όμιλος: ΑΕΚ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 19-18

Αθηναϊκός 1-Πανελλήνιος ΓΣ: 36-16

More in Post Game