Connect with us

Β' Ανδρών

Κλήρωση Β Εθνικής Ανδρών

Οι όμιλοι και οι αγωνιστικές

ΟΧΕ κληρωση

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφείο του ΟΧΕ η κλήρωση για την Β Εθνική Ανδρών. Σε αυτή θα συμμετάσχουν 11 ομάδες (1ος – 20ς όμιλος), 3 ομάδες (3ος όμιλος), 6 ομάδες (4ος όμιλος) και 8 ομάδες (5ος όμιλος). Συνολικά 28 σωματεία.

Αναλυτικά οι όμιλοι και οι αγωνιστικές:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ
ΓΣΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ

ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ
ΑΛΚ ΣΕΡΙΦΑΤΟ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΜ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ «ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ»
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ
ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΓΕΡΑΣ ΠΑΠΑΔΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΙΧΝΙΤΟΣ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ
ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΡΤΑ HANDBALL 2015
ΑΓΕ ΑΓΡΙΑ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΑΟΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ

5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2 ΓΥΡΟΙ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ
ΑΜΣ ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΣ ΜΑΚΕΔΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ Θ.
ΓΕ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ

Πρόγραμμα Α’ ομίλου (3 Γύροι)

1η – 6η αγωνιστική:

Πολιτεία – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Πολυνίκης- Ιδομενέας

Ρεπό: Ολυμπιακός Κερατσινίου

2η- 7η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Κερατσινίου- Πολιτεία

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Πολυνίκης

Ρεπό: Ιδομενέας

3η- 8η αγωνιστική:

Πολυνίκης- Ολυμπιακός Κερατσινίου

Ιδομενέας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

Ρεπό: Πολιτεία

4η- 9η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ιδομενέας

Πολιτεία- Πολυνίκης

Ρεπό: Λεωνίδας

5η- 10η αγωνιστική:

Λεωνίδας- Ολυμπιακός Κερατσινίου

Ιδομενέας- Πολιτεία

Ρεπό: Πολυνίκης

Πρόγραμμα Β’ ομίλου (3 Γύροι)

1η – 6η αγωνιστική:

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα- Ιωνικός ΝΜ

ΓΣ Παπασιδέρης- Έσπερος

Πήγασος- ΑΛΚ Σεριφάτο

2η- 7η αγωνιστική:

Πήγασος- ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

Ιωνικός ΝΜ- ΓΣ Παπασιδέρης

ΑΛΚ Σεριφάτο- Έσπερος

3η- 8η αγωνιστική:

ΓΣ Παπασιδέρης- Πήγασος

Έσπερος- Ιωνικός ΝΜ

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα- ΑΛΚ Σεριφάτο

4η- 9η αγωνιστική:

Πήγασος- Έσπερος

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα- ΓΣ Παπασιδέρη

ΑΛΚ Σεριφάτο- Ιωνικός ΝΜ

5η- 10η αγωνιστική:

Ιωνικός ΝΜ- Πήγασος

Έσπερος- ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

ΓΣ Παπασιδέρης- ΑΛΚ Σεριφάτο

Ομάδες Αττικής (θα τοποθετηθούν με κλήρωση στους ομίλους 1-2) : Ολυμπιακός Κερατσινίου, ΑΟ Πήγασος Κυψέλης, ΑΟ Πολιτεία,  ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα, ΠΟΚ Έσπερος, ΑΣ Κορωπίου «ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ», ΑΟ Λεωνίδας.

1ος ΟΜΙΛΟΣ – 3ος Γύρος

11η αγωνιστική:

Πολιτεία- Ολυμπιακός Κερατσινίου

Πολυνίκης- Ιδομενέας

Ρεπό: Λεωνίδας

12η αγωνιστική:

Λεωνίδας- Πολιτεία

Ολυμπιακός Κερατσινίου- Πολυνίκης

Ρεπό: Ιδομενέας

13η αγωνιστική:

Πολυνίκης- Λεωνίδας

Ιδομενέας- Ολυμπιακός Κερατσινίου

Ρεπό: Πολιτεία

14η αγωνιστική:

Λεωνίδας- Ιδομενέας

Πολιτεία- Πολυνίκης

Ρεπό: Ολυμπιακός Κερατσινίου

15η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Κερατσινίου- Λεωνίδας

Ιδομενέας- Πολιτεία

Ρεπό: Πολυνίκης

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 3ος Γύρος

11η αγωνιστική:

ΑΛΚ Σεριφάτο- ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

ΓΣ Παπασιδέρης- Έσπερος

Πήγασος- Ιωνικός ΝΜ

12η αγωνιστική:

Πήγασος- Σεριφάτο

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα- ΓΣ Παπασιδέρη

Ιωνικός ΝΜ- Έσπερος

13η αγωνιστική:

ΓΣ Παπασιδέρης- Πήγασος

Έσπερος- ΠΑΟ Δ. Βύρωνα

Σεριφάτο- Ιωνικός ΝΜ

14η αγωνιστική:

Πήγασος- Έσπερος

Σεριφάτο- ΓΣ Παπασιδέρης

Ιωνικός ΝΜ- ΠΑΟ Δ. Βύρωνα

15η αγωνιστική:

ΠΑΟ Δ. Βύρωνα- Πήγασος

Έσπερος- Σεριφάτο

ΓΣ Παπασιδέρης- Ιωνικός ΝΜ

3ος ΟΜΙΛΟΣ- 4 Γύροι

1η- 4η- 7η- 10η αγωνιστική:

Γέρας Παπάδου- Πολίχνιτος

Ρεπό: ΑΟ Μυτιλήνης

2η- 5η- 8η- 11η αγωνιστική:

ΑΟ Μυτιλήνης- Γέρας Παπάδου

Ρεπό: Πολίχνιτος

3η- 6η- 9η- 12η αγωνιστική:

Πολίχνιτος- ΑΟ Μυτιλήνης

Ρεπό: Γέρας Παπάδου

4ος ΟΜΙΛΟΣ- 2 Γύροι

1η- 6η αγωνιστική:

Καστοριά- Α.Β. Κένταυρος

Άρτα Η. 2015- Κερκυραϊκός

ΑΟ Κοζάνης- ΑΟ Ιωαννίνων

2η-7η αγωνιστική

Κοζάνη- Καστοριά

Κένταυρος- Άρτα Η. 2015

Ιωάννινα- Κερκυραϊκός

3η- 8η αγωνιστική:

Άρτα Η. 2015- Κοζάνη

Κερκυραϊκός- Κένταυρος

Καστοριά- Ιωάννινα

4η- 9η αγωνιστική:

Κοζάνη- Κερκυραϊκός

Καστοριά- Άρτα Η. 2015

Ιωάννινα- Κένταυρος

5η- 10η αγωνιστική:

Κένταυρος- Κοζάνη

Κερκυραϊκός- Καστοριά

Άρτα Η. 2015- Ιωάννινα

5ος ΟΜΙΛΟΣ- 2 Γύροι

1η- 8η αγωνιστική:

Πόντιοι Κιλκίς- Πανσεραϊκός

ΓΕ Δράμας- Απόλλων

Μακεδών- Ασπίδα Ξάνθης

Άρης Θ.- Προσοτσάνης

2η- 9η αγωνιστική:

Άρης Θ.- Πόντιοι Κιλκίς

Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας

Απόλλων- Μακεδών

Προσοτσάνης- Ασπίδα Ξάνθης

3η- 10η αγωνιστική:

ΓΕ Δράμας- Άρης Θ.

Μακεδών- Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης- Απόλλων

Πόντιοι Κιλκίς- Προσοτσάνης

4η- 11η αγωνιστική:

Άρης Θ.- Μακεδών

Πόντιοι Κιλκίς- ΓΕ Δράμας

Πανσερραϊκός- Ασπίδα Ξάνθης

Προσοτσάνης- Απόλλων

5η- 12η αγωνιστική:

Ασπίδα Ξάνθης- Άρης Θ.

Μακεδών- Πόντιοι Κιλκίς

Απόλλων- Πανσερραϊκός

ΓΕ Δράμας- Προσοτσάνης

6η- 13η αγωνιστική:

Άρης Θ.- Απόλλων

Πόντιοι Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης

ΓΕ Δράμας- Μακεδών

Προσοτσάνης- Πανσερραϊκός

7η- 14η αγωνιστική:

Πανσερραϊκός- Άρης Θ.

Απόλλων- Πόντιοι Κιλκίς

Ασπίδα Ξάνθης- ΓΕ Δράμας

Μακεδών- Προσοτσάνης

 

More in Β' Ανδρών