Πρόγραμμα και Διαιτητές (13-17/11/2021)

ked-oxe ΚΕΔ

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (7η αγωνιστική)
Μανός Λοίζος 16:30, Άρης Νικαίας OlympicDiagnostic- ΑΕΚ
(Φωκίτης- Μπράμου, Ανταλής)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα 1986- Φίλιππος Βέροιας
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Κατσίκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Νικολίτσας)
Σαλαμίνας 18:30, HC Σαλαμίνα- Ιωνικός ΝΦ Affidea
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- ΑΟ Κοζάνης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Πανιώνιος
(Δρακόπουλος- Γερουλάνος)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών- ΟΦΝ Ιωνίας
(Μερτινιάν- Γιακαλής)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- ΓΣ Παπασιδέρης
(Αβράμης- Χρόνης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος ΓΣ- Ηλυσιακός
(Χαραλαμπίδης- Ψύλλος)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Δόξα Βύρωνα
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Αντωνόπουλος)

Β΄ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Κέρκυρας 16:00, Κερκυραϊκός- Αρίων
(Πήτας- Αγγελίδης)
Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Πανόραμα- Άρης Θ.
(Στεφανίδης- Παλαμιώτης)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 15:00, ΑΟ Προσοτσάνης- ΠΑΟΚ Mateco
(Τζαφερόπουλος- Παρασκευούδης, Κατσίκης)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Αναγέννηση Άρτας
(Γράψας- Κυριακού)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Ορφέας Κατερίνης
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Ζαφειράκης
(Μαυρίδης- Λάσκαρης)
Πάτρας 20:00, Ακαδημία Πάτρας- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Αβράμης- Χρόνης)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κ.- Άρης Ν.
(Ζήσης- Μυλωνάς)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021
Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες- ΓΑΣ Κιλκίς
(Μπέτμαν- Ουζούνης)
Προσοτσάνης 17:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ασπίδα Ξάνθης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
ΔΑΚ Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Μερτινιάν- Φωκίτης)

Β΄ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Βόλου 12:00, Αγριά Βόλου- Κένταυρος
(Βελάνη- Καποτάς)
Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Δίας
(Γερουλάνος- Λεφάκης)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Άρτα Handball 2015
(Πήτας- Αγγελίδης)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κ.- ΑΟ Πολιτείας
(Σπηλιωτάκος- Λεφάκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Πόντιοι Κιλκίς
(Παπούλιας- Παλαμιώτης)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΟΦΝ Ιωνίας
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Μίγκας)
Μάνος Λοίζος 18:30, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΓΑΣ Καματερού
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Καματερού 14:15, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Δόξα Βύρωνα
(Βήτας- Δαμασκός)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Βορέας Αλεξ/πολης
(Παλαμιώτης- Εφραιμίδης)
Καστοριάς 16:00, ΑΟΑ Καστοριάς- ΑΟ Ιωαννίνων
(Πήτας- Αγγελίδης)
Σταυρούπολης 17:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Ορφέας Σουρωτής
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου 2021
Handball Premier (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Αερωπός

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Σπίτι του χάντμπολ, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΟ Προσοτσάνης